Dance z lat 90-tych

To bedzie chyba trudne - znam teoretycznie artyste i tytul piosenki - choc nie jestem pewien:
artysta: Nation 2 Nation (albo nation to nation?)
tytul: feeling hi (albo high?), a moze feel it hi (lub high ?)

To byl chwilowy hit jakich wiele w tamtym okresie - znajdowal sie chyba na ktorejs ze skladanek z serii dance max, dance hit czy cos w tym stylu - slyszalem go wiele lat temu w jakims raidu - tylko to udalo mi sie zapamietac - ale mimo tego nie moge tego znalezc - moze ktos kojarzy???

Odpowiedzi

  • może to być np.VOICE 2 VOICE - feeling high albo NATION 2 NATION - Sometimes I feel like

    albo żadna z tych:face-plain:
  • niestety to zadna z nich, pamietam melodie - moze jak znajde czas to nagram linie melodyczna i tu wrzuce. Refren spiewala kobieta, pozostala czesc natomiast byla rapowana przez jakiegos goscia.
  • kurcze a może to stary dobry CAPITAN HOLLYWOOD PROJECT - we're flying high?:face-smile:
  • bo tak mi w sumie chodzi po głowie
  • niestety tez nie to:face-sad:
  • nagralem na szybko linie melodyczna refrenu - byc moze komus cos sie skojarzy.
  • nikt nie kojarzy tej melodyjki???
  • [link:101.ru]

    Daje Tobie link do strony na której grają tylko taką muzykę - taki jet ten kanał, tam słuchaj a masz 99% szans iż się pojawi w końcu.
    Grają na tej ruskiej stacji naprawdę same hity tamtych lat i gatunku, sam odnalazłem dzięki niej wiele zapomnianych perełek.
    Podziękował(a) (1)clavish
  • to jest nation 2 nation - feeling high, sam tego szukam
  • clavishclavish Użytkownik
    tak - to ten kawalek - znalazlem go w koncu - tu mozna go zassac ;)


    [link:4shared.com]
    Podziękował(a) (1)przemool11
  • a dzięki za link bo też go szukałem i nigdzie nie mogłem znaleźć, raz na youtube był ale ktoś link zdjął
    pozdrawiam :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.