Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1484951535485

Odpowiedzi

  • Ja mam dla was mega wyzwanie. Piosenka, której poszukuje od lat. Rockowa stara piosenka nagrana na kasecie moich rodziców, może ktośkolwiek zna? a text to coś w tym stylu:
    dark night the rain is fallen
    stop thinking about me
    I'm alone here in my bad
    and i (‘m losing?) for you
    and I wish you were here with me
    sleeping in my arms
    please tell me why you have gone
    please please tell me why
    leave a message from my lonely heart
    calling for you
    please come back
    come back to me
    cause I’m alone

    in my heart it was for you
    I will take care for you
    I love you, come back to me
    I will take care for you
    I promise I will be okay
    Darling you are my life


    PROSZę O POMOC !! zdesperowany ludź.
    Podziękował(a) (1)sylwana76
  • Hejka. szukam piosenki, leciała w open.fm na stacji "kraina łagodności". Spiewal mezczyzna, ktory spiewal jakby do swojej kobiety , zeby ona nie dawala mu rad jak wszyscy daja, zeby nie zmieniala go, zeby zamiast radzic usmiechala sie. Cos takiego.. ogolnie spokojna piosenka. Z gory dzieki :)
  • Błagam o pomoc!!!!!Szukam piosenki z lat 70/80/90 nie wiem...kobieta długie włosy, rozpuszczone...głos zachrypnięty...grała na gitarze!!!nie wiem czy dobrze gdzies w stodole...stajni...nie wiem Meczy mnie to od dawna...prosze...z góry dziekuje
  • Błagam o pomoc!!!!!Szukam piosenki z lat 70/80/90 nie wiem...kobieta długie włosy, rozpuszczone...głos zachrypnięty...grała na gitarze!!!nie wiem czy dobrze gdzies w stodole...stajni...nie wiem Meczy mnie to od dawna...prosze...z góry dziekuje
  • Proszę o pomoc. Kto jest autorem i jaki jest tytuł piosenki 3:14 !!!!!! z linku
    Pobieranie danych...

  • Ja też mam sporą prośbę, piosenka chyba z 2005 roku, była znana mniej więcej wtedy co Doda "2 bajki" i Papa D "Czary śnieg". Piosenka śpiewała murzynka i ona była ubrana tak na pomarańczowo w teledysku, włosy miała w kok upięte. Szła przez ulicę. Piosenka raczej spokojna. Pamiętam jeszcze, że moja koleżanka stwierdziła" śpiewa tak jakby chciała i nie mogła". Wiem, że to mało ale mam nadzieję, że pomożecie; )
  • Ja też mam sporą prośbę, piosenka chyba z 2005 roku, była znana mniej więcej wtedy co Doda "2 bajki" i Papa D "Czary śnieg". Piosenka śpiewała murzynka i ona była ubrana tak na pomarańczowo w teledysku, włosy miała w kok upięte. Szła przez ulicę. Piosenka raczej spokojna. Pamiętam jeszcze, że moja koleżanka stwierdziła" śpiewa tak jakby chciała i nie mogła". Wiem, że to mało ale mam nadzieję, że pomożecie; )
  • @Gość
    ?
    Pobieranie danych...
  • Nie to niestety nie ta, tamtą piosenkę śpiewała tylko kobieta; (( ale dzięki za szybką próbę ; )
  • pomóżcie . szukam piosenki . dosyc nowa piosenka chyba . teledysk widziąłam na yt bardzo przystojny facet z długimi włosami (do ramion) takie latynoskie rytmy .. na początku taka troche łupanka.
  • szukam piosenki w teledysku jest czołg ogolnie oparta jest o styl rosyjski piiosenka po angielku ;]
  • @jozin

    Basement Jaxx - Take Me Back To Your House
  • @Mateusz

    Ayo - Slow, Slow (?)
  • aj, to też nie to; (
  • ZarziZarzi Użytkownik
    edytowano 19.02.13 o 23:08
    @jakfradzi
    Enrique Iglesias - Rhythm Divine
    Zmieniony przez Zarzi
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.