Muzyka ze sklepu Cropp Town

1303133353648

Odpowiedzi

  • @maryś

    Zajrzyj tutaj:
    http://www.youtube.com/user/DonMacioS/videos?view=1
    Sa tam dwie listy utworow ze sklepow CROPP -- moze poznasz.
  • szukam piosenki było coś "pani psycholog czy ja jestem zboczeńcem" a później chyba "płonie ogień na scenie to jest we mnie (...)we mnie ten styl jest.." coś w tym stylu ^^ nigdzie jej nie znajdę :/
  • Hej szukam piosenki która leciała wczoraj w croopie w Rybniku ok godziny 16-17 Była to Gwen Stefani albo No Doubt. Dośc energiczna. Przeszukuje wszystko i nie potrafie jej znalezc
  • szukam piosenki z House'a generlanie tekst zapamietalam ze bylo cos "till the end of time oh oh oh" i w teledysku jest jakas gra komputerowa czy cos takiego PROSZE POMOZCIE! :D
  • Jeśli chodzi o Gwen albo No Doubt to może to:
    Pobieranie danych...
  • prosze o pomoc! Poszukuje piosenki o tytule bodajze: blame. Jakos tak. Ale nie moge jej znalezc nigdzie. Spiewa ja czarnoskory chlopak z dziewczyna w takich dlugich czarnych wlosach..
  • Witam. Jest to na pewno rap. Występują tam takie słowa jak West coast i chyba oh no are you a stranger. Coś takiego.
  • uuooouuoo

    taka babka śpiewa
  • Nawija czarny raper. Ma dziwną fryzurę, a w zasadzie jest rozczochrany. Możliwe, że chyba miał dredy.W klipie kłóci się z jakąś laską.
  • nikonnnikon Użytkownik
    szukam piosenki ktora leciala 28 lutego w croppie w teledysku chlopak tanczyl na ulicy w pzrebraniu z ogonem, to chyba dubstep
  • "Szukam piosenki którą słyszałem 29.10.2013 w C. T. nie wiem, czy to ze sklepowych płyt i wszystkie sieci to miały. Piosenka była wykonywana przez kobietę i mieszała się z dubstepowymi wstawkami"

    może Delta Heavy - Get By?
  • "Cześć, poszukuję piosenki Eminema (lub kolesia, który ma podobny głos). Nie znam teledysku, ponieważ usłyszałam kawałek, stojąc przed sklepem, a jak tam wparowałam, to akurat się skończył"

    może Eclipz feat FatRat Da Czar and Dan Johns - Whole Army

    czasem wydaję mi się że głos podobny do Eminema we wstawkach
  • servo to może być beastie boys - intergalactic
  • Dziś uslyszalem bardzo pozytywną nutke w croppie, było to coś w stylu retro gier z commodore 64, muzyka cos w stylu Funku
  • Witam,
    dzisiaj podczas zakupów w Cropp Town usłyszałem rewelacyjną piosenkę, nie wiem dlaczego nie spytałem sprzedawcy co to za tytuł i teraz za to cierpię i już nie mam pomysłów na poszukiwania. Nie umiem określić rodzaju muzyki jaki to był ale wokal był kobiecy i miała bardzo ostre elektryczne wstawki co jakiś czas coś jak
    Pobieranie danych...
    - 1:56 - 2:10...
    Jak macie jakieś propozycję będę zobowiązany.

    Pozdrawiam
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.