Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1454648505185

Odpowiedzi

  • szukam piosenki.
    link do niej:
    jeśli ktoś zna to proszę o podanie tytułu
  • Hej szukam tytuł piosenki z 01:20 min
    [link:smog.pl]
  • @gość luki od 2:30
    Pobieranie danych...
  • a ten mój kawałek zna ktoś może?
  • To co podałeś Piotrek to jest jakiś remix tej piosenki

    Pobieranie danych...
  • darek578ddarek578 Użytkownik
    edytowano 20.01.13 o 23:12
    To jak pomoże ktoś bo już 2 dni szperam po necie i nic nie moge znalezdz chodzi o tytuły piosenek z tego filmiku.

    Pobieranie danych...


    Tą ostatnią znam:)
    Zmieniony przez darek578
  • wielkie dzięki:)
  • wiatam szukam piosenki ale pamietam kilka slow jest to cos ala techno slowa sa takie futuro posturente jest tak na poszatku tak ostro spiewa to facet a potem jest spowolnione i spiewa kobieta no naprawde nie pamietam tytulu ani nic ale zalezy mi na tej piosence pomozcie:)
  • Witam. Szukam piosenki rockowej, śpiewa ją mężczyzna, na wyczucie powstała około 2005 r. Słyszałem ją 2 razy (w tym raz na eska rock). Nie pamiętam dokładnie słów ale w refrenie leciało jakoś Juuust Meeee Yaa, a po refrenie coś tam I should let you go never let you go czy jakoś tak. Wydaję mi się że to dosyć znana piosenka bo jest zarąbista i już za 1 razem wpadła mi w ucho. Z góry dzięki za pomoc.
  • Szukam piosenki, ostatnio często leci w radio/eska tv, w teledysku śpiewa pan w kapeluszu :D
  • agataitomekagataitomek Moderator
    edytowano 26.01.13 o 01:45
    Witaj.ten Zuccero i change,change....
    To chyba Carlos Santana i john lee hooker.
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez agataitomek
  • A ten pan w kapeluszu to Withim Temptation - Utopia - nie pamiętam jak to się pisze ;D
  • cześć . szukam piosenki , którą ostatnio słyszałam na dyskotece . w jej refrenie pojawiły się słowa : " one night hey baby one ... " . szukam jej od tygodnia i nie mogę znaleźć . wiem , że za dużo nie powiedziałam , ale jest ona w stylu popowym i śpiewa w niej i mężczyzna i kobieta . proszę pomóżcie . z góry dziękuję ;)
  • cześć . szukam piosenki , którą ostatnio słyszałam na dyskotece . w jej refrenie pojawiły się słowa : " one night hey baby one ... " . szukam jej od tygodnia i nie mogę znaleźć . wiem , że za dużo nie powiedziałam , ale jest ona w stylu popowym i śpiewa w niej i mężczyzna i kobieta . proszę pomóżcie . z góry dziękuję ;)
  • PATI :
    to jest chyba ta piosenka ;)
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.