Muzyka z Russian Music Box

1186187189191192254

Odpowiedzi

  • ewoczek94ewoczek94 Nieaktywny
    edytowano 13.01.13 o 23:41
    Gabriella76456
    To najnowszy kawałek Elviry wyszedł ponad miesiąc temu :)
    Fajny pomysł klipu. Podobno to był jej własny pomysł xD

    PS Czy to jest także twoja propozycja do nutki miesiąca?
    Zmieniony przez ewoczek94
  • Pobieranie danych...
  • Możecie wrzucać nutki - kandydatki na nutkę miesiąca ale musicie koniecznie to zaznaczyć w jakimś komentarzu!
    Np oto moja propozycja do nuty miesiąca. Wystarczy. Jak nic nie mówicie to ja nie wiem czy mam brać ją pod uwagę.
    Pamiętajcie że nutka musi być w języku rosyjskim ukraińskim bądź białoruskim.
    Nutek- kandydatek nie może być więcej niż 3 szt
    Nie wolno głosować na własne propozycje.
    :)
    Strasznie się cieszę że konkurs powoli nabiera rumieńców i zaczyna się rozwijać. Jeśli się przyjmie zrobię osobny wątek.
  • MatekMatek Użytkownik
    Elvira T - Одержима to moja cicha propozycja na nute miesiaca, wiec jesli Gabriella76456 jej nie zgłasza to ja powoli mam już komplet do nominacji. Dlatego Gabriello daj mi szanse zagłosować na Elvire... :D

    Ewcia nawiązując do regulaminu nuty miesiąca chciałbym złożyć projek ustawy na rece Pani Marszałek...
    Otóż myśle ze nuty w ilości 3 szt. dezorganizują nasze głosowanie ponieważ liczba nut przekracza liczbe głosujących, wiec proponuje zmiane systemu głosowania. Każdy z nas miałby 3 głosy z liczba pkt tzn, pierwy głos za 3pkt, drugi za 2 pkt i trzeci 1pkt. Suma punktów wyłoniła by zwycięzce. Oczywiście ten system ma wady, mianowicie wprowadza chaos bo każdy przy nicku musiał by w nawiasie dopisywać liczbe pkt. ale byłby wysoce obiektywny :D

    Co Bracia i Siostry umiłowani w rosyjskojezycznej muzyce o tym myślą ? Ewa jest to do ogarnięcia ?

    Osobny wątek świetna sprawa... samo głosowanie, niech tylko to wszystko sie rozkręci :D
  • Matek
    projekt przyjęty :)
    Dużo więcej pracy ale spoko do ogarnięcia.
    Jeśli do 31 stycznia nie usłyszę negatywnych komentarzy co to wprowadzonych zmian uznam projekt za przyjęty i przyklepany :)
    W nowym wątku zamieszczę wszystkie zasady konkursu i tam też będziecie mogli wklejać nutki-kandydatki. Tylko tam. I najważniejsze: będą tam także wyniki głosowania na nuty miesiąca.
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ja jestem jak najbardziej za, jest tyle fajnych nutek że czasem żal, ze można oddać głos tylko na jedną :)
  • ja też jestem za, zdecydowanie lepsze rozwiązanie,żeby móc oddawać głosy na 3 piosenki odpowiednio je punktując. Zwłaszcza,że jak widać propozycji mamy już sporo i jak tu się na jedną można zdecydować ;) osobny wątek, też dobry pomysł, będzie bardziej przejrzyście i dla nas już wkręconych w głosowanie i dla nowych głosujących.
  • no to mamy dwa plusy :)
  • Jean22Jean22 Użytkownik
    Popieram- już 3 plusy ;)
  • hihihihih :) 3 +
  • 3+ w pewnym wieku jest wymarzoną (wymodloną) oceną :D
  • Witajcie pamiętacie mnie ??
    Tym razem chodzi mi o piosenkę w której młody chłopak udaje miłość do starszej grubej i brzydkiej Rosjanki a tak naprawdę jest z taka ładna i młoda która gra na gitarze.
    Mają tez piosenkę coś o bieganiu po ulicach Moskwy
  • Pobieranie danych...
  • Пара Нормальных - Ах Ира
  • a ta druga, o której mówisz to pewnie ta
    Pobieranie danych...

    Пара Нормальных - По улицам Москвы
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.