Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

12728303233124

Odpowiedzi

  • a kto kojarzy jaka to piosenka, zaczyna sie od 'abusaita, abusaita, abusaita baila su', podejrzewam, ze z gatunku cumbia
  • Hej, a znacie piosenkę gdzie w refrenie jest "amor amor amor amor" - i nie jest to "el amor el amor" ?
  • ula dziękuję jeszcze raz!!:)


    Powiedzcie mi dziewczyny czy tańczyłyście juz do jakichś rosyjskich kawalków, lub co podobnie brzmiały?:P
  • Hej ! proszę pomóżcie mi znaleźć piosenkę z zumby, której słowa najprawopodobniej z refrenu to " ijo" albo "imio" i wtedy pokazujemy na siebie palcami, a zaraz potem ręcę w dół na prawo, lewo , a następnie w górę na prawo i lewo ;))
  • Gość gosc 19.12.2012
    Gość
    A może ktoś zna tą piosenke ( z zajęć Magdy w Gdyni) ? Błagam o pomoc szukam jej od kilki tygodni i nic :(( zaczyna sie od 00:51

  • kojarzy ktos piosenke w ktorej tekscie sa slowa para siempre besame -taka dosc żwawa ?
  • z rosyjskich to do Serebro - Mama Ljuba

    "ijo" jest np. w Daddy Yankee - Lovumba
  • nie o takie rosyjskie piosenki mi chodzi. tylko tak jakby stare piosenki, takie na wesele rosyjskie (no moze troche wyolbrzymilam) :P
  • Pobieranie danych...


    poszukuję tej mp3, pomocy !
  • Ela jesteś moim Bogiem dzięki Ci za Nelson Freitas - Rebound Chick :*
  • kojarzy ktoś piosenke po hiszpansku z klaskaniem 1 raz pauza 2 razy pauza 1 raz. taka w stylu torreadora, w ukladzie idzie sie w lewo pozniej w prawo ze stanowczym krokiem i wyciagnietymi rekoma w bok ???
  • a piosenka w refrenie ze slowami "dau dau dau".najpierw wolno pozniej szybciej.w ukladzie na te slowa z ugietymi kolanami wyciaga sie na zmiane rece przed siebie ???
  • Zna ktoś piosenke z ktorej szybko rusza sie rękoma w lewo prawo i tak jakis czas potem obiema robimy kółko potem znowu w prawo i lewo i potem rece przed siebie i 3 podskoki- taki jest układ na refren. Jeszcze sa takie ruchy ze obie rece najpierw w gore potem kazda w swoj bok i tak pare razy i potem obrot calym cialem i to samo tylem do instruktora.
  • poszukuje piosenki ze slowami cos w stylu "stop me baby....drive me crazy" zna ktos ??? w ukladzie na te slowa rece to przodu a pozniej za szyje i zjezdzaja po klatce i brzuchu.
  • gb: może ten torreador to Ella Me Copia ?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.