Muzyka ze sklepu Cropp Town

1262729313248

Odpowiedzi

  • Serdeczne dzięki Nattka i DonMacios:) o to własnie mi chodziło,juz mogę spać spokojnie hehe. Pozdrawiam
  • dzis slyszalam w croppie z@&%#$@&a piosenke z z@&%#$@&#m basem teledysk wyglada tak ze tanczy w nim czarny gosciu w krotkich dzinsowych spodenkach i murzynka zarzuca dredami ktos wie co to ? :)
  • a i ten czarny koleszka mial krotkie fioletowe wlosy :)
  • Ponawiam prośbę o tytuł piosenki w klimacie dubstep, śpiewa dziewczyna, słowo, które wyłapałam to 'fight'. Pomoże ktoś?
  • Poszukuje piosenki którą dziś słyszałem ok 19 w Croppie w Kielcach, teledysk chyba był czarnobiały, jakaś babeczka śpiewała i były w tekście wstawki z innych języków, coś jakby jozin z bazin ;)) Będę bardzo wdzięczny a pomoc w znalezieniu, bo w tym temacie nie znalazłem jej.
  • Słyszałem jakieś 2 tyg temu w sklepie cropp fajna piosenka dubstep ze słowami góalskimi . Możecie mi pomóc ? :)
  • Hej, ja to dopiero mam misje... Piosenka leciała w Croppie jakieś 4, 5 lat temu, ale może ktoś skojarzy... Nie pamiętam niestety za wiele, generalnie jest to rockowa piosenka, smutna, śpiewa chyba koleś (albo zespół), z teledysku pamiętam tylko że koleś płynął taką łódką a'la gondola... sprawdzałam green day, ale to chyba nie oni... help:(
  • szukam piosenki. Ostatnio w croppie slyszalam piosenke taka jakby reegae cos tam: bedzie dobryt bit. czy cos takiego. Spiewal to facet w kapeluszu bodajze bialym.. nie pamietam co bylo dalej ale podobala mi sie ta nutka. Prosze o pomoc jezeli ktos wie o co chodzi ;)
  • hej ostatnio słyszałam w szkole piosenkę coś w stylu techno albo dubstep bardzo wpadła mi w ucho wiem tylko tyle że pamiętam tylko że melodia była podobna do dźwięku motoru i były też jakies słowa śpiewane przez mężczyznę...pomocy pliss z góry dzięki
  • luki - Gooral 'Karczmareczka'
  • JumperoneJJumperone Użytkownik
    edytowano 10.12.12 o 01:24
    Piosenka dzis leciala w ostrowie, w teledysku jakis gosciu w koszuli i marynarce biega po miescie, sa wstawki z jakimis orkiestrami :d
    gatunek to raczej dnb
    plis help :)
    Zmieniony przez Jumperone
  • Heej, a ja mam problem, bo byłam tak zafascynowana teledyskiem i bitem , że nie pamiętam słów, grane było to w warszawskim Croppie w Arkadi ok. godziny 17, teledysk był bardzo kolorowy i skupiał się głównie na 2 postaciach. Proszę pomocy, bo ten bit chodzi mi i koledze cały czas po głowie ;D
  • "a ja potrzebuje piosenke z croppa, i teledysk jest ze Dj gra pokazuja urywki z imprez z jakiejs masówki i jedyne co w tym teledysku jest to na didzejce pisze WAX ON i gosteczek ma biala koszulke z napisem WAKE THE F@&K i spiewa ja typeczka i na koncu chyba spiewa "come on dance with me" jak ktos mi znajdzie ta piosenke to normalnie bede w 7 niebie :D plissss"

    szukam już od bodaj miesiąca tego samego co wyżej koleżanka Ewii.. Proszę o pomoc. Pracuję w croppie.. parę razy nastawiałem się na to, że zobacze tytuł, ale niestety na końcu utworu nic się nie pokazuje.

    DonMacios .. może Ty coś poradzisz??
  • Wreszcie znalazłem :) Rusko - Hold On :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.