IBIZA BRZEZIA 08.05.2010

1343537394048

Odpowiedzi

  • Witam.
    Czy ma ktoś może tą nutkę ? :)
  • zapomnialem dodac link
  • eedeek---- 26 minuta setu z Banderozy to Africa Bombata-Gasolina( Sequence Remx) Ale w tym chyba juz ktoś pomógł...
  • Gość aaaa--- 30 min z Secika z Banderozy to Mash-Up Psow właśnie :P z Andy Stroke - Party People(DigitalMode Late Night Remix)
    Link do pobrania This is Love Slaybacka juz masz...
    A ci do parapappa z 60 min to Cidinho & Doca - Rap Das Armas ( Dj Sequence & Armani S Remix )
  • Młody: Co do Twojego 'AWANTURIJA' to powiem szczerze, że nie mam pojęcia o co może chodzić, to trudna sprawa po jednym słowie odgadnąć to co Tb tam po głowie chodzi:P Dlatego lepiej nagrać choć skrawek danej nuty nawet w lipnej jakości co z pewnością naprowadzi na jakiś trop... Wtedy postaram się pomóc:)
  • Wujek--- Remixu I love Poland sam szukam i Jestem zaskoczony posiadanieem:P
  • Daniel Twoja nuta to 'Fanny Lu & Dálmata - Ni Loca......' Podawałem już wcześniej....
  • Gość aaaa 57:50 w drugim secie to Nabiha - Never Played the Bass (Wideboys Extended)
    a 59 Cidinho & Doca - Rap Das Armas ( Dj Sequence & Armani S Remix ) podane wcześniej...
  • Witam:) Czy kojarzy ktos nutke, która leciała na ibizie 01.12, niestety nie pamiętam zbyt wiele. Piosenkę śpiewała kobieta czesto powtarzał sie w niej tekst "sexy body" czy jakby "I wanna feel your sexy body" Byla bym bardzo wdzięczna za pomoc i z góry dziekuje
  • Nikasoul - Sexy & Funny (Gaspare Mix Remix) Być może to :P
  • Tak to dokładnie to:) Jesteś bogiem człowieku:D dzieki wielkie:)
  • hej:) a kojarzysz moze też z ibizy nutke, w ktorej refrenie bylo cos jakby "maoao"?:p
  • chodzi mi o druga piosenke tylko ze nie o wremixowana LOCA PEOPLE tylko ta drugą:D

    Pobieranie danych...
  • Katarzynaa Co za zadania mi tu dajecie XD .
    P.J.Z. - Tuzon Vizen At (Fernando Club Mix) tym razem strzelam:P
  • A co do Seta z YT:P To proszę wyciąć konkretny kawałek :]
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.