Nutki z całego świata

1484951535483

Odpowiedzi

  • Witam proszę o konkretne informacje o wykonawcy oraz tytule tego utworu ; bezpośredni link do ściągnięcia utworu : [link:supershare.pl] . Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam .
  • Mnie się spodobała od pierwszego usłyszenia :)
    Może wam także :)
    Fajny klip - zakończenie zaskakujące :)

    Pobieranie danych...
    Podziękowali (3)zuzzi papcia mona80
  • papciapapcia Użytkownik
    Ewa

    Piękny utwór , szczerze mówiąc początek nie zapowiadał rewelacji a co innego wyszło :) , przyznam się łezka się w oku kręci pod koniec teledysku , w dodatku ten jego głos eh...

    Werk

    Pierwszy utwór bardzo mi się spodobał , od razu pobrałam :) i cieszę się że dodałeś numer flexy - mamasita , wszystko co stare jest piękne.
  • papcia
    klipy z Rosji takie właśnie są w większości. Tam historia opiera się na czymś zaskakującym. Widz ma nie spodziewać się zakończenia. I wszystko jedno czy jest smutne czy śmieszne zakończenie ma sprawić że będziesz go chciała zobaczyć jeszcze raz. Ma pokazywać jakąś historie. Może być naprawdę banalna, zwyczajna ale ma być. Choćby cokolwiek.
    To nie będzie np pani siedząca przy fortepianie w jakimś zamku w Łańcucie albo gdzieś w tych okolicach i śpiewająca na tle przepysznych barokowych sal. Gdzie nic się nie dzieje. O ileż klip byłby bardziej popularny gdyby przedstawił jakąś smutną sytuację z życia codziennego a potem jej dobre rozwiązanie. Po co robić klipy o niczym? Chyba tylko po to żeby zaistnieć w TV. To chyba jednak nie tylko brak kasy ale także i pomysłów :(
  • papciapapcia Użytkownik
    Ewa
    Rosja to dla mnie dziwny kraj , na pewno lubię ich za tą odmienność od reszty stylem życia , zwyczajami oni reprezentują coś wg mnie innego , zawsze kojarzyłam ze srogą zimą może częściowo przez Alsou - jedną z jej 1 piosenek , stanowią wg mnie taką zamkniętą " kaste " , filmy czy muzyka wszystko zazwyczaj musi być ich produkcji . Masz racje wiele teledysków zaskakuje , ale osobiście lubię smutne zakończenia , wtedy czujemy taki niedosyt , otwiera nam różne uczucia , daje do przemyślenia i skłania do ponownego odtworzenia :) , szczerze mówiąc nie nie chce oglądać tandetnych powtarzających się klipów , gdzie wszyscy idą na imprezę , młode kobiety w bikini prosto od kosmetyczki . Teraz da się zauważyć produkcje muzyki na ilość nie na

    jakość i większość to typowe dyskotekowe utwory na potrzeby klubów .
  • papcia
    hihihihih tak Rosja to zimny kraj ludzi o gorących, kiwających się głowach :)
    To taki duży miś. Ciężko go przestawić xD
    Tak to prawda wszystko mają swoje, jeśli coś przywiozą to przerabiają na swoje. Przerażające jest to zwłaszcza w kinie. Oglądałaś kiedyś Matrixa po rosyjsku? Z rosyjskim dubbingiem? Przeżycie nie do zapomnienia! Koszmar.
    Ale nie ma co narzekać w Niemczech jest podobnie. Też robią swój dubbing do wszystkiego.
    Co do muzyki. Każdy lubi to co lubi i nie ma co tam o tym dyskutować. Mnie martwi jedynie fakt, że w Polsce robi się mało fajnych klipów. A jeśli jakiś jest to o niczym.
    Cudowna piosenka, świetny wokal a teledysk do obejrzenia jeden jedyny raz bo nie ma co marnować czasu na obejrzenie po raz drugi. Piosenkę trzeba ściągnąć i słuchać. Koniec.
    Tego żałuję. Szkoda. I tylko wciąż się zastanawiam - dlaczego?
  • witam szukam tytułu albo remiksu piosenki która leci w sklepach abercrombie , mam nagranie z dyktafonu w telefonie trochę słaba jakość ale może ktoś mi pomoże tylko jak mogę załadować kawałek jak go mam na dysku?
  • sebocisssebocis Użytkownik
    edytowano 12.11.12 o 01:00
    To i ja dorzucę coś od siebie ;)

    Début de Soirée - Nuit de folie
    Pobieranie danych...


    Dschinghis Khan - Moskau
    Pobieranie danych...


    Инна Маликова и Новые Самоцветы - Помнишь Modern Talking
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez sebocis
    Podziękował(a) (1)papcia
  • @Gość
    Jeżeli cały plik to ten, który chcesz wrzucić polecam stronkę http://soundcloud.com/
    Jeżeli chcesz najpierw podzielić plik polecam program Audacity :)
  • Czy zna ktoś tytuły piosenek, które zaczynają się od 22:10 i 24:58?
    [link:seciki.pl]
  • obiecałam wam klip zatem spełniam obietnicę :)
    Muzyka na pewno nie wszystkim się spodoba ale klip warto zobaczyć :)
    "Mir saszoł s uma wmiestie z nami" czyli "Świat oszalał razem z nami"
    proszę :)

    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)papcia mona80
  • Papcia
    chyba mam coś co przypadnie ci do gustu.
    To Natalia Podolska z nową nutką pt "Zima"
    Dziewczyna ślicznie śpiewa no i sama jest śliczna :)
    Mnie bardzo się ta nutka podoba i zabieram się właśnie za jej tłumaczenie :)

    Pobieranie danych...
  • papciapapcia Użytkownik
    Bardzo ładna nutka Ewa , rozmarzyłam się :)... Odsłuchując na Russian music box natknęłam na dime bilana - believe , pobrałam od razu wersje rosyjską wg mnie jakoś lepiej brzmi . Kilka dni temu zaczęłam od przeglądania piosenek z eurowizji i trafiłam na 2 jego piosenkę "Never let you go" też równie piękna . Trochę smutne że Polska mając tak wielu dobrych artystów , wybiera z całkiem innych półek i obstawiamy końcowe miejsca .
    A to ode mnie wyk. chelo

    Pobieranie danych...
  • Papcia
    Cieszę się że spodobała ci się ta piosenka. Tak się domyślałam i dlatego była z dedykacją dla ciebie :)
    Jełsi chodzi o Dimę Bilana to mnie się bardziej podoba ta druga nutka "Never let you go" - uwielbiam ją jest totalnie w moim stylu :)
    Ale Dima śpiewał także z Anastazją i wyszła im cudna nutka. W duecie brzmią fantastycznie!
    Jest po angielsku ale mam nadzieję że inni mi wybaczą :)

    Pobieranie danych...
  • Spodziewam się, że już było, ale chyba nie zaszkodzi jeszcze raz ;)
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.