Muzyka ze sklepu Cropp Town

1202123252648

Odpowiedzi

  • hej, poszukuje piosenki która słyszałam w croppie niecały tydzień temu, kolezanka ktora tam pracuje powiedziała ze jest to calkiem nowa piosenka, ale od tamtej pory nie mogla na nia trafić, ale do rzeczy... w teledysku trzech gości stoi na dachu jeden robi jakby beatboks, drugi rapuje a trzeci daje wstawki typu arabska nuta. zna ktos może taka piosenke? z góry dziekuje za pomoc
  • hej, szukam piosenki która leciała jakiś tydzień temu w croppie, gdzie ciemnoskory (raper?) spiewa tak rytmicznie coś w rodzaju: in da hous breakin' in da house breakin'
    akcja teledysku to jakies miejsce przy basenie dużo pięknych kobiet.
    Jeżeli ktoś coś wie to wdzięczna byłabym za odpowiedź .
  • iPlusziPlusz Użytkownik
    hej, wczoraj w croppie w galerii echo kielce około godz 19 leciał teledysk czarnoskórej artystki, w którym ona i dużo tancerek tak "dziko" tańczyły, co zdazyłam zauwazyć to utwór bardziej hip hopowy a owa czarnoskóra wokalistka w refrenie bardzo jęczała, jakby miała co najmniej z 10 orgazmów, wie ktos o jaki teledysk chodzi?
  • Wrzucam kilka kawałków z croppa tak po prostu może kogoś coś zainteresuje
  • oraz z housa
  • Ludzie pilnie poszukuję piosenki którą usłyszałam w kropie ! Teledysku nie widziałam tylko pod koniec jak zerknęłam to mi mignęła nazwa artysta zaczynał się na "do.." a nazwa piosenki kurde właśnie mignęło mi coś jak "becon" "become" pomocy :(
  • Dodam jeszcze, że mi tak mignęło w tym teledysku pod koniec facet krótko ścięty opiera się o coś. Tło było takie przyciemnione.
  • Poszukuję piosenki do której teledysk był animowany, a artysta który śpiewał miał głos podobny do Jona Lajoie, z góry dziekuję
  • Szukam piosenki, która leciała jakiś czas temu w Galerii Bałtyckiej w Croppie. Typowy d'n'b, teledysk przedstawiał ekipę, która bawiła się w najlepsze. Trochę hipstersko ubrani, ale piosenka zacna. Z góry dzięki
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.