Muzyka z Russian Music Box

1152153155157158254

Odpowiedzi

  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Slava Odinochestvo ma ciekawą barwę głosu. Ani Lorak już wcześniej troszkę słyszałam. Podoba mi się:) Byanka faktycznie jak Shakira z tymi ruchami;D Poszukam sobie jeszcze później więcej ich nutek na YT:) A i jeszcze mam adresy stronek od Was! Chyba rzeczywiście, tak jak Ewoczek powiedziałaś, przez rok nawet się nie wyrobię z przesłuchiwaniem;)
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 18.09.12 o 00:37
    Ewa dzięki :)
    I vice versa :)
    Pamiętam ja mnie namówiłaś na pierwsze tłumaczenia... :)
    Ani Lorak to mam nawet ustawioną na dzwonek jak mąż dzwoni he he he :)
    Zmieniony przez mona80
  • mona80mona80 Użytkownik
    Zuzzi sporo tych piosenek jest na tekstowo, tam i teksty i teledyski są.
    Co do Slavy tak ma ciekawą barwę, fajnie to słychać w piosence ze Stasem "Ja i ty"
    Pobieranie danych...


    Ja jeszcze uwielbiam Stasa Michailova
    Pierwsza piosenką jaka usłyszałam był kawałek puszczany na dzwonek telefonu.
    Zapisałam i znalazłam i z nim od tego historia się zaczęła
    Pobieranie danych...
  • zuzzi
    jeszcze nie wpadłaś ale już nasza w tym głowa żebyś wpadła i żebyś została z nami jak najdłużej. To ciekawy świat, pełen nowych dźwięków, nowych słów, innych znaczeń. Trochę zabawny trochę tajemniczy i dziki.
    Odwiedzaj nas kiedy tylko chcesz. Zawsze znajdziesz w nas pokrewne dusze!
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 18.09.12 o 00:40
    Zuzzi i jeszcze na koniec kawałek, mnie on zawsze nakręca, chyba mój ulubiony tego zespołu (żebyś na raz za dużo nie miała :))
    Quest Pistols i Revoluciya
    Pobieranie danych...


    Bardzo lubię też Elene Vaenge i Yurija Shatunova (z sentymentu, przypomina mi moją pierwsza wielka miłość ;))
    I to też mnie nakręca
    Chór Aleksandrowa
    Pobieranie danych...


    Miłego słuchania i odkrywania nowych kawałków :)

    Zmieniony przez mona80
    Podziękowali (2)zuzzi papcia
  • Mona
    dzięki za wszystkie miłe słowa ... generalnie wcale się nie należą ale dzięki.
    Fajnie jest mieć z kim dzielić pasje!
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ewa, należą należą, namówiłaś na tłumaczenia, pokazałaś nowy świat muzyki.
    Dużo nie tłumaczę, ale dzięki temu że od czasu do czasu to robię to rozumiem czego słucham.
    I to jest fajne dzielić z kimś pasję, bo najbliższe otoczenie zawsze pyta:
    Jeszcze Ci nie przeszło to wariactwo z ruską muzyką.
    Mąż toleruje, dziecko też lubi jak ja a reszta uważa że wydziwiam ;)
    A tu mam z kim dzielić pasje, rozmawiać o tym i wciąż poznawać nowe.
    I cieszę się że ludzie się interesują tak różną muzyką :)
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • Mona
    Użyłaś słowa "wydziwiać" moje otoczenie nazywa to bardziej dosadnie a wręcz wulgarnie. Gdyby wiedzieli że tu jestem i czego słucham! Nawet nie chcę myśleć co bym wtedy miała. Dlatego tak cieszę się że ktoś to rozumie i że mogę pogadać o tym co lubię i co mnie kręci :) dzięki że jesteś :) Wielka buźka :)
  • a widziałeś klip? bo po słowach nie kojarze
  • Klipu właśnie nie pamiętam. Mogę powiedzieć, że śpiewają tą piosenkę mężczyzna z kobietą. Mam kawałek nagrany tej piosenki, ale w słabej jakości. Wstawię może to zaraz na jakąś stronę.
  • Tu jest link do tego nagrania: [link:sendspace.pl]
    Refren zaczynał się akurat na końcu nagrania, ale chyba akurat te słowa, które wypisałem tam słychać... o ile dobrze je usłyszałem. :)
  • Witam mam pytanie. Dzisiaj widzialem na russian music box urywek teledysku kobiety rosjanki , miała dlugie czarne włosy chyba lekko zdredowane były :) , sporo tapety na buzi , stała jako jedyna na jakiejs scenie , troche przypominalo podest z boksu . Piosenka energiczna , wpadająca w ucho .
  • piosenki nie kojarzę po tym opisie ale zobacz, czy to ta dziewczyna?
    Pobieranie danych...
  • tu są dwie czarne
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.