Szukanie tytułu piosenki

135

Odpowiedzi

  • Siema ;D Mam problem. Proszę o podanie tytułu piosenki która leci w tle piosenki ,, Wuwunio - bo wódę trzeba pić" Wiem tylko że śpiewa ją kobieta ;D Z góry dziękuję...
  • papciapapcia Użytkownik
    Pobieranie danych...
  • witam wszystkich szukam TYTULU I WYKONAWCE no niemam pojecia piosenka jest prawdopodobnie z 2011 r where zu go heart beider tell me wats you cear to pruff your rei cras cras mniejwiecej jakos tak nienam angielskiego wiec pisze jak leci
    niech ktos pomoze
  • Drodzy państwo, nie znam ani słów ani artysty... Nic, poza rytmem. który nagrałem na szybko: http://w656.wrzuta.pl/aud...a_ra_jaki_tytul

    Jest to dość nowa i żwawa piosenka, zaczyna się jak stare przeboje lecące z zabytkowego radia (jakby orkiestra dęta), po czym wchodzi Pani i śpiewa "pa pa pa pa ra ra, pa pa pa pa ra ra).

    Szukam od dłuższego czasu i nie udaje mi się.

    Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
  • hey ;p mam pytanie - znacie może tytuł piosenki, której teledysk kręcony jest na plaży, chodzi tam kobieta w bikini, a potem krótkich, czarnych spodenkach, która ma przyczepione plakietki, na których jest wykonawca piosenki - jest nim m@&%#n/mulat tak 20 - 30 lat.
  • Szukam piosenki. Jest tam coś takiego: "hej vi, co tam słychać jak tam wy moi bracia? No dobra, jesteście banda zje*ów ku*wa aż mi was żal". Jaka to piosenka?
  • Ciekawska 29.08.12 o 16:16

    Jest to:
    Pobieranie danych...
  • Witam.
    Szukam piosenki o refrenie "poznaj swój cel bądz jak niezniszczalna twierdza. Dostaniesz tyle ile dla innych poswiecasz" jest to piosenka hiphopowa. Pomożecie ;]?
  • zuzzizuzzi Użytkownik
    Seabird - 'Til We See The Shore
  • Pobieranie danych...
    a tu? szukam tytulu tej piosenki.
  • w Antyradiu piosenka facet z mocnym głosem coś usłyszłam jak "scared life?" lub cos podobnie brzmiącego ;)
  • Witam.
    szukam ładnej piosenki, rockowe brzmienie, gitara szumi, głos jakby Ryśka Riedla i śpiewa: "Panie, przebacz nam", bardzo ładna..
  • Pomocy!!!
    Szukam piosenki z takimi słowami:
    "lecz przyszedł czas że starcił wszystko[...]bo pieniądze to wszystko co miał" jest to jakaś starsza nutka, śpiewa Pan o przyjemnym głosie, a druga piosenka ma taki tekst:
    "Lecz ciągle kocham jej cichy aksamitny gło(o)s...usta i białą pierś[...]dlatej co w darze mi przyniosła śmierć" ... jakoś tak to leciało proszę was bardzo o pomoc w odnalezieniu wykonawcy, błagam!!!
  • Witam,

    Szukam tytułu piosenki. Piosenka znajduje się w załączniku.

    Przepraszam za jakość, ale jest to nagranie z dawnych lat.
    Nagranie_2_.mp3
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.