Poszukuje piosenki widziałem ją przez kilkanaście sek.

Witam, wczoraj na imprezie przez doslownie kilkanascie sekund widziałem teledysk piosenki. śpiewała cała piosenke kobieta, utworek leciał zmiksowany na dyskotece wiec można powiedzieć ze pisoenka byla bardzije dyskotekowa fajny wokal i bity. Jeśli chodzi o sam teledysk zapamietałem wokalistke blondynka tlenione włosy bardzo podobna do Emmy Hewitt z utworu Waiting, na początku bylem świecie przekonany, że to ona lecz gdy bylo kilkukrotne na teledysku zblizenie jej twarzy stwierdzilem ze to jednak nie ona. Również miala do szyi, włosy miala zaczesane na jedna strone glowy, wlosy siegaly do szyi. podczas tych kilunastu sekund pojawial sie ciagly motyw tej wokalistki konkretnie jej twrazy czesci ciala na ciemnym tle jak spiewa , raz poraz pojawił się budynek nowoczesny jakis apartamentowiec mieskzalny w jakims miescie i okna tego apartamentu wysokiego i szerokiego swieciliy się podczas tego ujecia roznokolorowo, byla noc. Jeszce pojawił się motym jakiejś imprezy pod gołym niebem jednak nei wiem czy to tyczylo sie tego teledysku czy tez nie. Niestety tylko cos takiego zapamietalem. Mam nadzieje ze jest szansa, aby ktos wpadł i mi podał tytuł.

Odpowiedzi

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.