Rosyjska piosenka z Russian Music Box

Szukam piosenki, którą słyszałem na tym programie chyba z rok temu. Była to raczej smutna piosenka. Pamiętam, ze chłopak niesie akwarium ze złotą rybką dziewczynie i widzi ją z innym i wypada mu to akwarium na ziemię w tym czasie pojawia się dziecko, a na koniec tej piosenki w parku chyba ona mówi, że to jej brat.

Odpowiedzi

  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 9.09.12 o 11:03
  • Ja wiem o jaką piosenkę ci chodzi ponieważ widziałam ten teledysk na RMB w programie Paskrutka ale tylko raz i nie zapamiętałam wokalisty ani tytułu. Jeśli pamiętasz jakieś słowa lub masz kawałek nagrany to proszę daj znać. Ja szczerze mówiąc próbowałam odnaleźć tą piosenkę ale mi się nie udało :(
    Koleś ma dziewczynę jest zakochany a potem widzi ją z innym i myśli że świat mu się zwalił na głowę. Na końcu spotyka ich w parku. Ona podchodzi do niego i przedstawia mu swojego brata.
    Gdybyś mi pomógł ...
  • mona80mona80 Użytkownik
    Pamiętasz Ewa, ktoś już tego szukał wszystkie kojarzyłyśmy ale nie byłyśmy w stanie sobie przypomnieć :(
  • Wiem. Ja jeszcze długo potem tego szukałam ale nie nic mi z tego nie wyszło. Najpierw myślałam że znajdę coś jak wpiszę Raskrutka ale ta piosenka wygrała ten program bardzo dawno temu i już jej tam nie ma. Nie pamiętam żadnych słów. Nic. Pustka. Więc nie mogłam jej odszukać po słowach. Dlatego właśnie zapytałam o więcej szczegółów. I czekam xD
  • slaweksslawek Użytkownik
    Słyszałem tą piosenkę 2 razy, ale dość dawno i nie mogę sobie nic przypomnieć:(
  • slawek
    no to kicha bo ja też nic :(
  • slaweksslawek Użytkownik
    Szukałem na youtube i nic nie znalazłem:(. Pewnie jakaś mało znana jest ta piosenka. Jest tu taki już temat i nikt nic nie wie o tej piosence:(
  • slawek
    masz rację to mało znana piosenka bo chłopak który ją śpiewa został dopiero "odkryty". Po to właśnie są tzw "raskrutki" aby łodzi artyści którzy mają pomysł i trochę kasy żeby zrobić klip mogli go zaprezentować szerokiej publiczności.
    Jeśli przy tym zna kogo trzeba aby pomógł mu wypromować teledysk i nutka się spodoba to stanie się hitem a on sam już będzie znany.
    Twoja nutka chyba się nie spodobała lub gościu nie znał kogo trzeba w reklamie. I tak przepadł.
    Bardzo mi przykro.
    Jeśli kiedykolwiek zobaczę jeszcze ten klip to masz jak w banku że go zamieszczę tutaj w tym wątku.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.