Muzyka z Russian Music Box

1144145147149150254

Odpowiedzi

  • Pierwsza nutka to najprawdopodobniej Oksi ale nie mogę przypomnieć sobie która to jej nutka. Poszukam. Cierpliwości xD
  • Pobieranie danych...
    to piosenka której szukałem :D
  • o dziekuje to dokladnie te dziewczyny !!! wow
  • aMateusz
    Bardzo się cieszę że znalazłeś swoją nutkę :)
    Jeszcze tylko dla ścisłości powiem że Noggano to w rzeczywistości Basta (Баста). Po prostu koleś miał taki okres w swojej twórczości w którym występował pod różnymi pseudonimami artystycznymi. Także w obawie o swoje życie. Zatem Noggano to Баста czyli podałam ci dobry trop!
  • Jeśli chodzi o piosenkę pt "Scieny" to przetłumaczyłam ją i siedzi już na tekstowo.pl
    proszę to link :)
    http://www.tekstowo.pl/piosenki_artysty,_1043_1086_1088_1103_1095_1080_1081___1096_1086_1082_1086_1083_1072_1076_.html
  • Gość
    Po pierwsze zaloguj się bo nie wiem jak się do Ciebie zwracać :)
    A po drugie to znalazłam Twoją nutkę!
    Chodzi ci o dziewczynę: Диля Даль (czyt. Dilja Dal) z piosenką pt "Moy silny mushina"
    proszę :)
    Pobieranie danych...

  • [link:klubowamuza.net] tutuł nuty (part 1minuta 92.11) proszeeeee

    to jest ta nuta wtf - da bop ale chyab po francusku, pilnie potrzebuje tytułu
  • piet29piet29 Użytkownik
    Hej prosze o pomoc słyszłem piosenke w tv russian miusic box pod tytułem w meste my ale nie wiem kto wykonuje ten utwór .
  • piet29
    To oczywiście zespół 5ivesta Family z nutką pt "Wmiescie my"

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)piet29
  • Cześć. Szukam piosenki którą śpiewa cygan z Białorusi po rosyjsku..
    pamiętam że wypowiada słowa: ' dzień i noc ' i śpiewa o dziewczynie .
    Pomożecie ? ; )
  • Rosaliee;)
    hym pojęcia nie mam ale spróbuję :)
    Pierwsze skojarzenie to oczywiście Dima Kołdun z nutką pt"Carevna"
    ale tak naprawdę to może być sporo innych rzeczy nr zespół Kabriolet z nutką "Anieł hraniciel"
    zobacz obie :)

    Pobieranie danych...
  • Pobieranie danych...
  • szukam takie klipu na musci box , to tak był tam taki chopak w pokoju i za nim była soga i coś tam spiewał a kiedy był refren pokazywali jakies dziewczyny co krencą hula hopem i piosenka cos w stylu rap.z góry dzieki
  • Uściślijmy to co powiedziałeś śpiewa chłopak, w tle podczas refrenu widać dziewczyny które kręcą hula-hopem a nuta jest w raperskim stylu?
  • hej poszukuję klipu wykonawcy rosyjskiego śpiewa po angielsku tytuł jakoś brzmiał tak "meet in space albo place" dzisiaj około południa leciał na music russian box, coś takiego śpiewał meet me outside space, meet me in the place czy jakoś tak w refrenie oczywiscie, proszę o pomoc z góry dziękuję ;)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.