Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1353638404185

Odpowiedzi

  • Hej ja szukam piosenki po angielsku... Jest starsza...
    Śpiewają coś hej i ooo hej i oooo (bla bla bla) i śpiewają to coraz szybciej a później w jakby zwolnionym tempie...
  • szukam piosenki. niestety mało co pamiętam. wykonywała ją kobieta, prawie że mówiła. piosenka jest wolna, ale na teldysku była imperaz na basenie. w tytule mogło być słowo CLOCK. przed oczami mam czarny zegar, więc pewnie odgrywał tam jakąś większą rolę. bardzo prosze o pomoc, gdyż ta piosenka chodzi za mną już spory czas. dla ułatwienia dodam, ze słuchałam jej bodajże 2,3 bądź 4 lata temu. będę bardzo wdzięczna
  • Czołem :D Podczas pobytu nad naszym polskim wraz z kolegami opijalismy sprzedaż mojego golfa w busie jednego z nich. Gdzies miedzy godzina 22, a 4 rano w radiu, z tego co mi sie wydaje na Esce leciała piosenka w której spiewała kobieta a facet wtrącał od czasu do czasu " ty szmato". Bit w tej piosence był spokojny :) Z góry dzięki :D
  • Wszyscy napewno pamiętaja film WTOREK , a ja poszuję piosenki z tego filmu nie znając wykonawcy i tytulu. Ta piosenka w filmie jest puszczana z sprzetu grajacego, a trzy panienki wpółnagie tanczą w jej rytm zachęcane oklaskami pubilczności.

    Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś da mi jakiś namiar na ten utworek

    POZDRAWIAM!!!
  • Pobieranie danych...
    to z tymi szklankami ;) troche pozno ale dopiero dzis nadzialam sie na posta ;)
  • Pobieranie danych...
    to z tymi szklankami ;) dopiero teraz nadzialam sie na posta :D
  • Szukam piosenki w której śpiewa jakaś dziewczyna ... " I am Crazyy .. i tu nie wiem ( na pewno coś tak coś tam i "you")
  • witam szukam piosenki ballady przepięknej w teledysku jest długowłosy chłopak i jego przyjaciółka wychowują się razem w małym miasteczku póżniej ją ktoś morduje znajdują ja w wodzie z jego chustą i jest oskarżany o morderstwo on mówi,że to nie on pomóżcie bo mnie to zamęczy
  • Witajcie!Szukam piosenki.Jest grana w rockowym stylu.Na zakończenie każdej zwrotki (przed refrenem) są słowa "It's holy day" albo "It's holiday".Proszę internauci nie zawiedzcie mnie :)
  • Cześć szukam piosenki wiem że duży hit to był z 2010 roku . Teledysk to taki jakby potworek na zielonym tle ktory idzie przez górki a z drógiej strony też . A w tle takie gwizdanie wiem że to dzieło jakiegoś dj ale niepamietam jakiego. Pamietam że to naprawde duzy hit był pomóżcie zalezy mi
  • Gość dziś o 10:39

    Pobieranie danych...
    ?

    Chociaż piosenka jest dużo starsza...
  • Witam poszukuje piosenki.. która śpiewa kobieta,,

    słyszałem ja w radiu.. jest to jakaś klubowka..

    pamiętam ten fragment. "End Tomorow" napisalem tak jak sie wymawia
  • szukam nuty, jest chyba stara, śpiewana po niemiecku przez mężczyznę, bardzo spokojna, od rana chodzi mi po głowie, sama melodia, nie mogę jej nigdzie znaleść, były w niej słowa takie jak meine liebe, gute nacht... nie potrafie za dużo powiedzieć... :/ ale może ktoś zna niemieckie spokojne piosenki
  • szukam nuty, jest chyba stara, śpiewana po niemiecku przez mężczyznę, bardzo spokojna, od rana chodzi mi po głowie, sama melodia, nie mogę jej nigdzie znaleść, były w niej słowa takie jak meine liebe, gute nacht... nie potrafie za dużo powiedzieć... :/ ale może ktoś zna niemieckie spokojne piosenki
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.