Muzyka ze sklepu Cropp Town

1161719212248

Odpowiedzi

  • Pobieranie danych...
    oto skrzat :D
  • zawsze jak wchodze do croppa to leci ta piosenka ona mnie przesladuje ale ją bardzo lubie ! ;p
  • "Szukam piosenki ze słowami "I love you Mary Jane" w refrenie, taki ziomeczek sobie stoi i (nie wiem czy to można tak znazwać -) rapuje. "


    to na bank jest Just Jack - Writer's Block :)
    Pobieranie danych...

  • Haar "Dziś puszczali: czarno-biały teledysk, śpiewa chlopak i dziewczyna, zwrotki sa rapowane, wokalista jest ciemnoskóra"
    Czy to nie Azealia Banks - 212?:P
    Pobieranie danych...
  • "Kuba 21.07.12 o 13:10
    Gość
    Witam, a ja szukam piosenki z croppa(pracuję w croppie) w refrenie jest albo youre horse youre horse youre horse, albo youre house youre house youre house, Nie wiem dokładnie czy horse czy house. śpiewa to dziewczyna, teledysk trochę abstrakcyjny, słychac w tle rżącego konia, wokalistka na refrenie kręci się w kółko. Jest też jakiś czołg .. Pomocy,bo nie mogę znaleźć;p "

    może to to?:)
    Pobieranie danych...

  • "Witam dziś usłyszałem pewną pisoenke/muzykę w cropp town która bardzo wpadła mi w ucho , teledysk był o jakiś śpiewających owocach (pacynki zrobione z prawdziwych owoców) w nazwie zespołu/wykonawcy było słowo "mud" reszty nie zdążyłem zauważyć bo wskoczyło logo croppa "
    Mumdance :)
    Pobieranie danych...
  • Pobieranie danych...


    ktoś kiedyś pytał o "i love you mary jane " -to Just Jack ;) Piosenka nadal leci w croppie :)

    Piosenka z dziewczyną na desce to główna piosenka kolekcji 2012 croppa :P
  • "szukam pisenki w ktorej refrenie jest "jump motherfucker" sa w niej mocne basy byla ona w croppie puszczona wczoraj"

    może to Die Antwoord - I fink u freaky.
  • Witam poszukuję piosenki która leciała w Cropp Town w Arkadii ( Warszawa ) Taka jakby klubowa śpiewana chyba po hiszpańsku? Z dobrymi basami ;)

    Bardzo proszę o pomoc bo bardzo mi się spodobała :)
  • Btw :.. Leciała dzisiaj tak może po południu i tyle co pamiętam z teledysku że było dużo co chwile zmieniających się (chyba) scen..
  • a ja szukam polskiego kawałka HH,Rap, troche Reagge dobry basik
    głos moze cos z fokusa
    leciała w poniedzialek w Gdynii w Batorym plis piszcie jak ktos wie lub pracuje tam
  • Witam słyszałem kiedys w croppie w szczecinie jeden rapowy kawalek. Klip jak klip w sumie jakies tam ulice chyba nowego jorku. Był w nim użyty sampel o'jays-you and me
    Pobieranie danych...
    . W refrenie jak w tytule obok "you and me...". Jak ktos skojarzy bede wdzieczny bo meczy okropnie :))))
  • a z tym 'dyn, dyn, dyn' MUSICIE MI PODAC LINK :D
  • o nie, ktoś już to wysłał, przepraszam
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.