Muzyka z Russian Music Box

1142143145147148254

Odpowiedzi

  • Witam poszukuje piosenki z music box russian tytułu nie znam ale śpiewa dziewczyna z chłopkiem, A teledysk jest o zabawie czy miłości do harmonii i oni biją się o nią jak dotykają do się przenoszą tak jakby na imprezy?
    Dzięki z góry
  • To grupa Vremya i Steklo
    Pobieranie danych...
  • invisible12345
    nie wiem czy to ty ale ktoś pytał o tę piosenkę w innym wątku
    przesłuchałam ją i brzmi podobnie do tego co oczekiwałaś
    proszę :)
    Pobieranie danych...
  • Hm. Hej. Poszukuje piosenki rosyjskiej. Niestety nie wiem kto jest jej wykonawcą. ale z tego co pamiętam to śpiewa w niej zarówno mężczyzna jak i kobieta. Zaczyna się tak jakby jak ok 8 letni chłopiec ( może młodszy) patrzy takimi dość dużymi może przerażonymi oczami. W teledysku jest też że jego rodzice się kłócą. Podczas teledysku kobieta idzie pomiędzy samochodami... Byłabym wdzięczna za pomoc. :)
  • Masz chyba na myśli nutkę zespołu Nerwy pt "Kofie - moy drug"

    Pobieranie danych...
  • Polecam gorąco inne nutki tego zespołu. Chłopaki są po prostu świetni :)
    np nutka "Kakaya ty głupaya" w tł. "Jaka ty jesteś głupia"
  • PleyanPleyan Użytkownik
    Oglądałem teledysk na Russian Music Box 21.8.12r. godz.18.06 zaczyna sie od kobiety stojacej na pustyni w czerwonej sukience którą targa wiatr a z prawej i lewej reki sypie sie piasek. obok niej jest jakby piramida z ludzi z promieniem światła na jej szczycie. Potem w połowie teledysku akcja prenosi sie pod ziemie wygląda na ,,piekło'' i tam otaczaja mężczyźni a ona tańczy. Na końcu ona śpiewa a dookoła spadają czołgi samoloty.
  • mona80mona80 Użytkownik
    Pewnie szukasz nutki Vintazh
    Pobieranie danych...
    Podziękowali (2)Pleyan papcia
  • PleyanPleyan Użytkownik
    Tak dokładnie o to mi chodziło wielkie dzięki :D mona80
  • Mam malutki problem ze znalezieniem piosenki ;) A mianowicie bylem na wakacjach w Egipcie i na animacjach leciala ta piosenka pozniej uslyszalem ja w jakiejs reklamie na music boxie.. Slowa tej piosenki to cos takiego " Tymienia boom boom bomm Ja ciebia boom boom boom " I chyba cos tez tam bylo z tequila boom boom. Za nic nie moge tego znalesc ;) Prosze o pomoc i z gory dziekuje ;)
  • Przemas04
    na animacjach? To znaczy że nie widziałeś klipu? Szkoda :(
    Ale nie powiedziałeś kto to śpiewa kobieta czy mężczyzna?
    Moje pierwsze skojarzenie to Alex Voroblov z nutką pt "Bam bam"
    proszę
    Pobieranie danych...
  • Ok już wiem :)
    Proszę tego szukasz :)
    Pobieranie danych...
  • Tak wlasnie tak to jest taaa druga piosenka ;) Dziekuje slicznie ;)
  • Proszę bardzo :)
  • Ym. Hej. Pisałam ostatni post na 146. I niestety to nie jest ta piosenka. (ta na samej górze) ale b. dziękuje za starania. :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.