PIOSENKA Z 4FUN TV>! POMÓŻCIE.....!

1181921232435

Odpowiedzi

  • Witam :)
    Szukam takiej jednej piosenki...leciała dziś na 4fun.tv koło 21, tylko słyszałam dwa ostatnie słowa 'for trust' klip kręcony na plaży, śpiewa dziewczyna, zdążyłam zauważyć jeszcze tylko że na teledysku pojawiały się słowa śpiewane przez nią...kompletnie nie mogę trafić na jej ślad więc prosiłabym o pomoc :)
  • hej potrzebuje pomocy .piosenka leci w radiu w dani . babka spiewa :
    one, two , twice.nie wiem co dalej nie moge znalezc w google masakra.;/
    i jeszcze jedna piosenka po niemiecku
    gostek tak jkaby rpuje czu cos, w kazdym razie jest bit a w refrenie:
    Vielen dank..
    costam dalej. wszystko z radia dunskiego bo bylam w dani i za cholere nie moge znalezc tych poiosenke plis pomocy.!; )
  • hej poszukuję piosenki, on gra na fortepianie a ona śpiewa uuu hu dat tu miii uuu hu.... nie mam pojęcia jak jej znalezc. proszę o pomoc i z góry dziękuję!!!
  • szukam piosenki spiewa chłopak i dziewczyna . ona refren ma taki głos fajny i tańczą w majtkach .Czy ktoś kojarzy?
  • czym sie rozni adidas firebird adidas oldschool.??????/
  • super muzyka
  • trzy laski, ruda blond i szatynka bądź brunetka śpiewają na statku i nie tylko z murzynem. znacie tytuł tej piosenki ?? :)
  • papciapapcia Użytkownik
    Pobieranie danych...


    myślę że masz na myśli to..
  • Witam,pomóżcie,bo przeczepałam wszystko i wszędzie i nic.Szukam utworu,na teledysku jest dziewczyna w krótkich blond włosach, w czarnej sukience teledysk jest grany ciężko określić jakiś koleś tam chyba mixuje.Tytuł chyba się zaczyna od Cool..... to jest chyba house napewno nie czarna nuta,laska ma mega głos.Pomocy!!!
  • Witam poszukuje piosenki w bodajze mieszanym jezyku francuskim z angielskim gdzie w teledysku idzie kobieta przez animowane miasto i co jakis czas pojawia sie twarz faceta ktory chce ja pocalowac a ona "no no no" mimo ze wpisuje to na tubie nic nie ma.Prosze o pomoc i z gory dziekuje
  • papcia dziękuje.:**** !!
  • @Gość 12.08.12 o 14:48

    C-Bool, Jo - Don't Waste The Time

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • Gość Andr dziś o 08:31

    Ta piosenka to:
    Pobieranie danych...
  • szukam piosenki której teledysk jest na 4fun. na początku reklamy w popbudzik tacy tańczący ludzie. spiewa brunetka.
  • poszukuje piosenki z motywem everybody dance now na teledysku jest ukazany jakis klub piosenka czasem leci na 4fun mozliwe slowa (chociaz wpisujac nie moge znalezc) to we look outside /go outside ? od razu mowie ze to nie bob sinclar :(
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.