Nutki z całego świata

1282931333483

Odpowiedzi

  • mona80mona80 Użytkownik
    Nie mogę się nie zgodzić ;)
    Chociaż jak pierwszy raz zobaczyłam Stasa w teledysku z tym gościem w okularach z tym fajnym głosem to pomyślałam że jest straszny z tymi włosami.
    Ale potem zobaczyłam teledysk ze Slavą i tam wyglądał świetnie.
  • zdecydowanie wolę go w krótszych włosach ale przede wszystkim lubię jego ciepły głos. Ciekawa jestem co też jutro zaśpiewa. Stawiam na "Gdzie budu ja".

    Pobieranie danych...


  • mona80mona80 Użytkownik
    Ostatnio mój numer jeden
    Pobieranie danych...
  • mona80mona80 Użytkownik
    Też jestem ciekawa co zaśpiewa...
    W ogóle jestem ciekawa co będę za nutki na festiwalu.
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 5.08.12 o 11:36
    Moje dwie ulubione piosenki Seleny
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez mona80
    Podziękował(a) (1)zuzzi
  • Odnośnie wczorajszego konkursu.
    Oto zwycięzcy:
    1.
    Pobieranie danych...


    2.
    Pobieranie danych...


    Trzeciego miejsca czyli Niklińskiej/Witaszczyk nie znalazłam jeszcze w sieci.
    Podziękowali (2)mona80 moniska87
  • mona80mona80 Użytkownik
    O dzięki :)
    A czy występy rosyjskich wokalistów już może widziałaś?
  • mona80mona80 Użytkownik
    Wrzucam koleją uczestniczkę festiwalu Marina
    Natomiast nie wrzucę tu Aleksandry z piosenką Nyushy bo była by to obraza dla oryginału.
    Nie mam serca...
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • A ja dorzucę jeszcze oryginał tego co śpiewała Marina czyli Irine Dubcovą w swojej własnej kompozycji pt "O nim"

    Pobieranie danych...
  • Poszukuje piosenki francuskiej, grają ją bardzo często teraz na dyskotekach.
  • ja stawiałam,że Brzozowski wygra, bardziej mi się podobał jego występ niż oryginał. Volver też fajnie. Ale po Marinie spodziewałam się czegoś więcej, chociaż piosenkę "O niom" uwielbiam. Kasia Wilk ją śpiewała na wcześniejszym festiwalu dwa lata temu.
  • od tego się nie mogę uwolnić ;) chodzę i śpiewam ;)
    Pobieranie danych...
  • Przyjechał i chyba zdobył sobie polską publiczność odstawiając show no i ten uśmiech .... :)
    Aleksey Voroblov i jego Kalinka (słuchać należy od 0:37)

    Pobieranie danych...
  • Czaruś to jest niezły, ale mi się absolutnie nie podobał, jego występ. Latał jak pajac. Za to Stas Pieha mnie nie zawiódł.
  • papciapapcia Użytkownik
    Dzięki dziewczyny za nowe nutki , ale ostatnio zbyt często internet mnie ogranicza .
    Ewa - dzięki za nutkę którą dołączyłaś pod Alejandro - "aleksey'a vorobev'a i viktori dayneko - v posledniy raz" , słucham ją bez końca , tak samo "shym-Tes Parti " stara nutka , miło usłyszeć ją po kilku latach :), także dziękuję !

    Giulietta - najmocniej przepraszam za Mandinge , musiałam przeoczyć ją , myślę że mi wybaczysz , dziękuję za kolejną nutkę "Shym - En apesanteur" jest boska a szczególnie refren .

    U mnie bez zmian starość rządzi :) , jakoś mam sentyment do tego co stare nie tylko
    odnośnie muzyki , nie wiem dlaczego ale bardziej jest to cenione przeze mnie . Mam nadzieje że tego nie było .

    Pobieranie danych...


    Pobieranie danych...


Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.