Muzyka z Russian Music Box

1140141143145146254

Odpowiedzi

  • oj tam oj tam ;) kwiaty w zupełności wystarczą ;)
  • moniska87
    Takie to miłe i słodkie, że pomimo tego że jest to dubel nie skasuję go.
    W końcu czasem należy się podwójnie doładować!
  • Poszukuje piosenki francuskiej, grają ją bardzo często teraz na dyskotekach.
  • Gwiazdka
    piosenka francuska to zdecydowanie nie w tym wątku muzycznym. Tutaj proś o piosenki rosyjskie :)
    być może pomogą ci użytkownicy w wątku: Nutki z całego świata. Jest tam naprawdę sporo francuskich piosenek :)
  • Witam szukam rosyjskiej piosnki nie znam ani tytulu ani wykonawcy wiem tylko ze na teledysku bilo sie dwoch facetow a tekst refrenu mniej wiecej na polski oznacza ,,Wrog mój bój się mnie, przyjacielu nie odwracaj sie ,niekochana wybacz mi , kochana kochaj mnie" z gory dziekuje :D
  • to zespół Gradusy - Reżyser
    Pobieranie danych...
  • Dziękuje Kocham Cie :))))))
  • :))
  • Witam,
    Poszukuję rosyjskiej piosenki. W teledysku dziewczyna zabiła swojego faceta, i grupka mężczyzn tańcząc sprząta mieszkanie. Następnie razem z dziewczyną tańczą przed domem. Na końcu teledysku, dziewczyna wkłada do bagażnika samochodu szpadel (w bagażniku jest już worek z ciałem), wsiada do samochodu i odjeżdża. Bardzo proszę o pomoc:)
  • Pobieranie danych...

  • Witaj moniska87 , przeglądając zauważyłem że chętnie pomagasz innym i znasz się na nutach które lecą na russian music box , a więc szukam utworu w wykonaniu dosyć starszego mężczyzny około 37 lat , pod koniec teledysku stał nagi z niemowlęciem i śpiewał do niego , jeszcze wcześniej stał przed nim ułożony stos walizek , w słowach często powtarzał не жалumb meБя. Będę Ci bardzo wdzięczny jeśli pomożesz mi .
  • ewoczek94ewoczek94 Nieaktywny
    edytowano 9.08.12 o 21:06
    A czy ja także mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie?
    To Filip Kirkorov i koleś ma znacznie więcej niż 37 lat :) Tutaj mówi o swoim życiu i o tym że ma 44 lata a 25 lat z tych 44 śpiewa.
    A ta jego nutka nosi tytuł "Mnie nie żal"
    Proszę zobacz
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez ewoczek94
  • A tu masz piosenkę
    Pobieranie danych...
  • Witajcie :) Ostatnio na kanale Russian Music Box słyszałem piosenkę i bardzo chciałbym żeby została ona przez Was rozpoznana :D A więc:
    1. Dnia 08.08.12 ok. 23.45 - dziewczyna krótkie ciemne włosy śpiewa coś w stylu "rajet..." w samolocie obsiadają ją grubast a ona się uśmiecha i opiera na jednym głowę/ pojawia się plaża, zdjęcia budynków/ dziewczyna w białej sukience krótkiej - tytuł coś w stylu KИe8-FO..., a wykonawca dość długa nazwa...

    Poza tym chciałbym znać tytuł piosenki - tu znam wykonawcę jest to Zafira (Земфира) - tu para w samochodzie uprawia seks/staruszek pije jakiś biały płyn i kapie mu po brodzie/no i zafira stoi i śpiewa w tłumie...

    Będę bardzo wdzięczny za pomoc :) Pozdrawiam, Michał
  • poprawka - ZEMFIRA :P
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.