Muzyka z Russian Music Box

1139140142144145254

Odpowiedzi

  • znalazłam juz

    Глюк'oZa - Ко$ка
  • piet29piet29 Użytkownik
    Poszę o pomoc, usłyszałem ta piosenke na russian miusic box , spiewała ja Natalia nazwiska nie pamietam , w refrenie słyszałem gde ty gde ty
  • Pobieranie danych...

    pewnie o tym mówisz
    Podziękował(a) (1)piet29
  • piet29piet29 Użytkownik
    Dokładnie , to ta piosenka dziekuje :)
  • moniska87 a może bedziesz wiedziec ko wykonuje utwór , śpiewa go kobieta czarne włosy upiety warkocz , i w teledysku sa takie ciemne barwy , nazwa wokalistki jest jedno krótkie słowo , pierwsza litera to chyba b albo w
  • piet29piet29 Użytkownik
    moniska87 może bedziesz wiedziała kto wykonuje teledysk, a spiewa go kobieta , czarne włosy upiety warkocz , w teledysku widac ciemne kolory , prawie czaron białe
  • a czy ja mogę odpowiedzieć na to pytanie?
    bo myślę że mówisz o Oksi
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)piet29
  • piet29
    Nie tak dawno przetłumaczyłam piosenkę Natalii Podolskiej której szukałeś jest na tekstowo.pl Wpisz oryginalną nazwę z linku czyli to: Наталья Подольская

  • piet29piet29 Użytkownik
    dziękuje ewoczek94 za pomoc w rozpoznaniu utworu mimo mało podanych szczegółów
  • Ależ proszę :) Pytaj częściej :)
    Doskonale się uzupełniamy z moną80 moniską87 i innymi więc mało pozostaje tutaj nierozpoznanych nutek :)
  • WItam szukam piosenki w ktroej spiewaja 2 mezczyzni i kobieta takei ciemno (rude) wlosy ona szukuje sie do swojego slubu , przyszly maz do niej dzowni w koncu rzuca telefon. Zespol ma w nazwie cyfre 5 chyba ;D
  • tffu ciemno blond ( rude) wlosy
  • Pobieranie danych...

    to powinna być ta
  • dziekuje to wlasnie ta piosenka !!! moniska87 jestes nieziemska :D
  • dziekuje to wlasnie ta piosenka !!! moniska87 jestes nieziemska :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.