Szukam piosenki!

1235741

Odpowiedzi

  • Witam. Szukam piosenki która czasem w nocy leci na rmf maxx refren jest "... z tobą poznawać życie chcę, z tobą niejeden pisać wiersz... " za pomoc będę bardzo wdzięczna:D:D
  • Szukam piosenki - to coś bardzo znanego, co za mną chodzi ostatnio i nie mogę sobie przypomnieć.
    Język: angielski
    zaczyna się od słów o nienawidzeniu chłopaka (hate boyfriend)
  • witam:)...ostatnio uslyszalam fajna piosenke i zapisalam sobie chyba tytul tej piosenki "snow now" ale teraz nigdzie nie moge znalezc:(..prosze o pomoc
  • Witam. Od paru lat ciągle i z marnym skutkiem szukam piosenki. Nie znam wykonawcy ani tytułu. Nie zanucę jej tutaj więc zrobiłem w programie z jednego dźwięku melodię tej piosenki :

    Pozdrawiam.
  • witam. Szukam piosenki gdzie w teledysku piosenkarze byli karaluchami i byli w kuchni, wbiegali po nodze kobiety która stała przy zlewie a następnie spadli w dym przed którym uciekali.
  • szukam piosenki z 2012, nowa, wokal kobiety w refrenie cos w stylu bring me to life to life lalalala + wokal goscia zwrotki, dosc taneczna, klimat wakacyjny,
  • Szukam piosenki:
    część tekstu i może tytuł to "Life's a b@&%h.. and then you die..".

    UWAGA - Nie chodzi o jakąkolwiek wersję hiphopową czy rockową.

    Szukam takiej spokojnej wersji z damskim wokalem, w tle refrenu też słychać trąbkę. Proszę o ew. info.
  • Szukam piosenki, śpiewa kobieta z głosem podobnym do Blondie, śpiewają coś: Julie!... Julie!...
  • witam! pilnie poszukuj piosenki "you win- marcover (extended version)"
    naprawdę fajna housowa nutka jeśli ktoś znajdzie proszę o linka z góry dzięki
    P.S ja szukałem w całym necie i normalnie nigdzie jej nie można pobrać
  • szukam piosenki, widziałam teledysk wczora na 4music na tv4, kobieta ktora to śpiewa ma długie, stopniowo pocięte, rude włosy, w teledysku występuje balet. prosze o pomoc ;) czekam na odpowiedzi ;p
  • HEJO LUDZIE POMÓŻCIE SZUKAM I SZUKAM I SAMA NIE ZNAJDUJE;P PIOSENKA TAKA TECHNIAWKA ....COS TAM "CAN YOU FELL IT ...NA NA NA....":D ..MALO SPIEWAJA WIECEJ MUZYCZKI TYLKO TE SŁOWA SIE TAM PRZEWIJAJA W KÓŁKO!!NA PEWNO NIE PIOSENKA MAXA FARENTHIDA..KURCZE POMÓŻCIE JAKBY KTO MIAŁ JAKIS POMYSŁ!!TAKA ZE AZ GŁÓŚNIKI ROZWALA HEHEHEH....COŚ KOMUŚ TO MÓWI??:p
  • papciapapcia Użytkownik
    Pobieranie danych...


    ?
  • JESZCZE NIE TO;/
  • watpie zeby ktoś mi pomógł bo srednio pamietam teledysk ale prosze aby jednak ktos sie znalazł ;D szukam piosenki , na teledysku taki koles biegał raz po jakichś dachach a raz udawał manekina czy coś takiego ,ludzie stali koło niego i go bili czy cos takiego , miał bródke i długie włosy , prosze o pomoc
  • Witam, szukam piosenki którą słyszałam kiedyś bardzo dawno oglądając film. Widziałam tylko jego fragment, akurat z tą piosenką. Śpiewała ją jakaś nastolatka w ogrodzie i grała na gitarze, to leciało jakoś tak: help me, i'm dying... Jak same słowa wskazują to była smutna piosenka.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.