Animowany Teledysk, Dosyc Stara Piosenka

prosze o tytul piosenki gdzie w teledysku sa takie animowane ludki z 5 gosci takich tam sobie jest ale wioecej nie umiem nic powiedziec ;D


a i jeszcze przy okazji moze pamieta ktos taka piosenke stara co w teledysku idzie sobie taki ludzik bialy na zielonym tle pod gorki z gorek, i tak idzie caly czas ;D


prosze bardzo o pomoc ;)

Odpowiedzi

  • hmmm... może - Eiffel 65 - "I'm Blue"?
  • ta druga to moze byc Gigi D'Agostino- Bla Bla Bla albo Gigi D'Agostino - The Riddle
  • Pozwolicie, że tu przyłączę swoje pytanie, bo też chodzi mi o piosenkę starą z animowanym teledyskiem. Zupełnie nie pamiętam wykonawcy ani tytułu, ani nawet o co chodziło w teledysku. Pamiętam tylko, że była tam kobieta (czy może syrena?), która śpiewała bardzo wysokim głosem taką rzewną piosenkę - zamknięta w jakiejś szklanej tubie, czy może po prostu zamknięta za szkłem. Cały teledysk był w bardzo jasnych kolorach - biały, różowy... Coś mi się kojarzy, że było w nim coś japońskiego, ale może mi się tylko wydaje...
  • olus912: to może jest The Crysthal Method - Born Too Slow.
  • czy w tamtym teledysku było coś takiego ze oni byli tak jakby na obccej planecie ?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.