Ave Maria

w latach 90tych czesto w mtv lubo owczesnej vivie lecial swietny teledysk,ktorego od dlugiego czasu wnikliwie szukam.Byla to piosnek w stylu techno. jedyne slowa ktore pamietam z tego teledysku to spiewajace operowym glosem Ave Maria Maria...do muzyki techno,w tyle sluchac czasami wstawki na skrzypacach. teledysk wykonany gdzies w klubie, do ktorego wchodzi czarnoskora tancerka w bialym stoju i smeisznych bialych bamboszach ;) i swietnie tanczy .ta muzyka dzowni mi w uszach i jesli ktos kojarzy tak odlegle lata, i ten teledysk prosze o pomoc ;)

Odpowiedzi

  • vasqezovasqezo Użytkownik
    edytowano 29.07.12 o 18:12
    Jedyne co mi się z tym opisem muzycznie kojarzy to Jenifer Rush - Ave Maria tylko może w jakiejś nowszej wersji. Teledysku nie pamiętam zupełnie. Ona śpiewa takim lekko operowym głosem i w tle nagrania co pewien czas pojawiają chyba skrzypce, może więc....tu masz wersję, którą znam
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez vasqezo
  • vasqezovasqezo Użytkownik
    edytowano 29.07.12 o 18:36
    Chwilciunia, nadziałem się właśnie na coś takiego Noys - Ave Maria ..to na pewno techniawka 90 ze słowami Ave Maria...nie wiem czy się na coś nada....
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez vasqezo
  • Dzieki za checi i odpowiedzi ,ale ani jedno ani drugie;(
  • Kurcze coś mi świta....muzyki nie pamiętam, ale coś mi się kojarzy z tym opisem....jakaś śmiesznie tańcząca tancerka, ubrana może w strój baletnicy....chyba
  • ten motyw dokladnie znajduje sie w powyższym remixie od minuty 1:29...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.