IBIZA BRZEZIA 08.05.2010

1222325272848

Odpowiedzi

  • SHAGGY ft. Eve - Girls Just Wanna Have Fun (Remady Remix Extended)
    Cassey Doreen - Girls Just Want To Have Fun (Money-G Remix)
    tylko ten mam tej nuty :P heh ale chyba to ta pierwsza :) heh
  • tu są piosenki Ibizowe ;p tylko potrzebuję Twojej pomocy Patryku ;p bo nie znam niektórych nutek :D akurat tych które mi wpadły w ucho :p



    no więc: a) 11:10. b)20:00. c)24:00. d)30:40. e)32:22.
    BARDZO PROSZĘ O POMOC :))
  • a) Scotty feat. Tesz Millan - Nothings Gonna Change My Love For You (Club Mix)
    b) Lylloo feat. Lorinda - Badam (Sebastien Lewis BR Club Remix)
    c) LLP Feat. Julie Ann & Diamz - Don't Stop The Music (Official Extended)
    d)Freaky Boys - Something Going On (Extended Mix)
    e) Dj Sequence - Freaky Boys (Club Mix)

    dlaczego się DJ'a Feli nie pytacie o tytuły? :P xD


  • interesuje od 43.00
  • Proszę: InCartey & MacFly - Supa D@&a Pride(DjDiDuCh RMX2012)
  • Dzięki bardzo Patryk! :)
    Ty bardziej służysz pomocą:)
  • dzięki.
  • Hej Patryk ;D widzę, że dobrze idzie Ci rozpoznawanie różnych piosenek.. Więc może i mi pomożesz ;> od dłuższego czasu poszukuję piosenki z Ibizy. Wydaje mi się, że w tekście jest coś 'everybody's free (...) everybody jump'. ale bardzo możliwe, że tylko mi się tak wydaje :D gdybyś coś kojarzył, to pisz. z góry dziękuuuuuje :)
  • Nicole przydałoby się więcej info bo kompletnie nie kojarzę takiej piosenki :P przykro mi ;) może kiedyś uda Ci się nagrać chociaż kawałek jej to chętnie służe pomocą :)))
  • nagrałam koleżankę, wystarczy? :D
  • Global deejays - Everybodys free ?
  • Daniel, to niestety nie to..
  • Witam,
    ponieważ ten wątek stał się dosyć popularny pozwoliłam sobie podwiesić go :)
    mam nadzieję, że będzie teraz wygodniej z niego korzystać.
    pozdrawiam
    Podziękował(a) (1)patryk2301
  • Benya - Free Your Mind (Alchemist Project Extended Remix) HAHAAha:p już wiem, na stowe tooo:P Nie wpadłem od razu tylko dlatego że ta piosenka to Hit tamtego roku i mam polewę że Dj znowu nią katuje publikę w tym :PP tym bardziej że jest mnóstwo nowośći :D
  • Patryk, jesteś wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeelki! ;* pół roku chyba szukałam tej piosenki :D dziękuję baaardzo, bardzo :*
    Swoją drogą, imponująca i trochę podejrzana jest ta Twoja znajomość wszystkich piosenek z Ibizy ;>
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.