Afrykańska Piosenka - Połowa Lat 90.

13»

Odpowiedzi

  • Witam. A ja szukam piosenki pewnej i nie daje mi to spokoju. Również taki murzyński, latynoski klimat, dosyć wpadająca w ucho, bardzo nowoczesny podkład. pamiętam tylko początkowy bełkot w dizajn 'Eszonabo ma lado da psado, .... E lado maszkerano' (xDD). z 6 lat temu słuchałem jej na mp3 od znajomego, zapisana była
    'Latino power'. ; d
  • A czy ktoś zna tytuł piosenki gdzie występuja słowa:" mame se kuka se si" ...cos tam co s taka żywa muzyka:)
  • BOŻE PIOTRAWA4 MISTRZU! *-*
  • No problem;)
  • super narescie znalazłam tytuł tej pieknej piosenki dziekuje za pomoc:):)
  • a ja poszukuję utworu w klimacie afrykańskim,gdzieś z końca lat 80 a początku 90, w refrenie słychać cos takiego ''juu a ja'' lub ''juu ha ja'' nie wiem czy pisze sie po ang.czy nie,ostatni raz w radiu jak to słyszałem to był to tytuł utworu a zespół coś takiego''game of africa'' lub cos w ten deseń,utwór nie jest wolny,a grany był na dyskotekach w/w czasie,głos jest kobiecy śpiewany razem z churkiem...proszę o pomoc...
  • Może "Wes-alane"?
  • Dziękuję, tego samego szukam właśnie :)
  • Ja szukam z kolei bardzo starego kawałka z radia klimaty afrykanskie, Gdzie w refrenie powtarza się słowo 'la mondo" "la bondo" cos w ten deseń

Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.