Ukraiński Mam Talent 2012 - występ barmana

Witam!

Czy mógłby ktoś podać mi tytuł piosenki, która zaczyna się po występie? Szukałem już w komentarzach do różnych jego wersji, a także na tej stronie, ale niczego nie znalazłem.

Link do filmiku na YT:
Pobieranie danych...


Jeżeli ktoś nie chce go całego oglądać (ale wierzcie mi, warto! (: ), to niech przeskoczy do 3:24.

Z góry wielkie dzięki!

PS
Przy okazji poszukiwań zdobyłem tytuły wszystkich piosenek (niestety w przypadku dwóch z nich są to tylko oryginały) z samego występu, więc może zaoszczędzę komuś trochę czasu:
- jakiś remix Nirvana - Smells like teen spirit oczywiście (:
- Domino Dancing - You are my sunshine (Frederico Franchi Remix) (krótki fragment od 1:19)
- jakiś remix Geo Da Silva - I'll do you like a truck

Odpowiedzi

  • To jeszcze raz ja! (:

    Przez pomyłkę zamieniłem miejscami pierwszy podany przeze mnie tytuł z ostatnim.

    Powinno być:
    - jakiś remix Geo Da Silva - I'll do you like a truck
    - Domino Dancing - You are my sunshine (Frederico Franchi Remix) (krótki fragment od 1:19)
    - jakiś remix Nirvana - Smells like teen spirit oczywiście (:

    Jeszcze raz przepraszam i z niecierpliwością czekam na jakąś odpowiedź! (:
  • Hej! :)

    Dołączam się do prośby jak i również byłabym wdzięczna za tytuły tych remixów, szczególnie tego Nirvany.

    A co do występu, to gościu wymiata! :D Chciałabym, żeby postawił mi kiedyś drinka. ^^
  • Witajcie!

    Odświeżam prośbę, bo widzę, że moja zagadka pozostaje bez odpowiedzi.

    Sam posiadam zbyt małą wiedzę, żeby poradzić sobie z tym zadaniem, ale dla tak dużej społeczności, to nie może być problem nie do rozwiązania.

    Wierzę w Was ludzie! (:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.