Szukam piosenki!

2456741

Odpowiedzi

  • szukam piosenki ballady wykonuje mężczyzna w teledysku jest chłopak z długimi włosami i dziewczyna z chustką na szyi oni się przyjaźnią i rozumieją o tym jest piosenka i ona ginie a on jest posądzany o morderstwo pomóżcie mi
  • witam. poszukuje piosenki, ktora leciala w telewizji kilka lat temu. mianowicie w teledysku wystepuje czarnoskory mezczyzna, ktory wychodzi z pozytywki, po czym siada na jej krawedzi i zaczyna spiewac(rapowac). cala sceneria odgrywa sie w dziececym pokoju. pozytywka z ktorej wychodzi otoczona jest innymi zabawkami. dodatkowo facet byl ubrany chyba w czerwony stroj. jezeli znacie prosze o tytul. dzieki
  • Hej wszystkim bardzo mi zalezy na tytule piosenki. Chodzi za mna i nie daje mi zyc. Piosenka chyba dosc stara a idzie w niej cos takiego" ow will you .....i'm going crazy just..." tempo dosc szybkie spiewa kobieta. Pomocy!!!
  • Dodam jeszcze ze to "ow will you" jest czesto powtarzane i takie wykrzyczane -widoczne Dzieki :-)))
  • Widziałam teledysk do piosenki anglojęzycznej, w której kobieta po zawodzie miłosnym obcina przed lustrem długie czarne włosy, zdejmuje różową sukienkę i przywdziewa wojskowy mundur, a wkrótce po rekrutacji podczas musztry przywołuje w pamięci kolejno analogiczne sceny z okresu feralnego zakochania, strzelanie do celu w wesołym miasteczku, etc. I zaskakująca w tym miejscu wątpliwość, jak brzmi tytuł tej piosenki?
  • Panna Nikt

    Ta piosenka to:
    Pobieranie danych...
  • O, dokładnie. Dzięki bardzo! :)
  • Szukam piosenki ktora spiewala jakas laska teledysk obrazował przeróżne obrazy gdzie przejścia były w kształcie serc . Te serca były non stop .. :D na koncu refrenu bylo donosne HEY!
  • Witam! Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pewna piosenka niemiecka o policjantach. Wykonawcami jej są raczej dwaj raperzy niemieccy jeden ubrany chyba w zieloną kamizelkę z napisem Polizei, wyglądają na tajniaków. W pewnym momencie chyba refren śpiewała jakaś grupka dzieci. Mam same strzępki w głowie. Utwór był popularny kilka lat temu dość często leciał na kanałach muzycznych to też może komuś się to skojarzy. Liczę na waszą pomoc a sam zabieram się za dalsze poszukiwania, jednak jak na razie z marnym skutkiem. Pozdrawiam dragunoov.
  • Witam wszystkich. Szykam piosenki już około półtora roku. Widziałem tylko teledysk. Było tam okropnie dużo murzynek. (z wielkimi pupami). Caddilaki i te sprawy. Pamiętam dokładnie że te dziewczyny były wszędzie, Tą piosenke śpiewało kilku m@&%#nów był to Amerykański czarny rap. a i że te wszystkie dziewczyny wykonywały Szhake (taniec pupą) i większosć z nich była kompletnie naga. Pamiętam takie wejście do domu i było ich tam chyba z 40. za Chiny nie potrafie tej nutgki znaleźć są miliony takich klipów ale chyba tylko w tym jednym te dziewczyny były nagie. (nie jestem zboczeńcem) chodzi mi o piosenke. ^^
  • Przeleje komuś na kotno 50pln za link . : )
  • papciapapcia Użytkownik
    Pobieranie danych...



    strzelam
  • szukam piosenki! pomocy!
    jest to stara, piekna piosenka - lata 60 -80 te śpiewa mężczyzna...umiem ja zanucic ale nie znam słów,wiem, że kiedys ja słuchałam na okrągło... ostatnie słowa refrenu to forever...
    nie chce palnąć jakiejs gafy ale słowa mogą być... it all ... could you.... forever
  • witam
    szukam nazwy pioseniki ktora jest w tym secie w minucie od 40:17 do 44 minuty z gory dziekuje za pomoc
  • CRIS & SHANDY - Koniec szkoły 2012 to ten set
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.