Muzyka z Russian Music Box

1125126128130131254

Odpowiedzi

  • Gość
    Uważam że szukasz Mitie Fomina ale nie jestem pewna :)
    proszę
    Pobieranie danych...
  • Bobi
    Maksim większość swoich piosenek ma super! Ja ostatnio zakochana jestem w jej najnowszej nutce. Posłuchaj a może też się zakochasz :)
    Maksim i jej "Adinoćka"

    Pobieranie danych...
  • ewoczek to nie jet niestety ;(, w tej piosence śpiewało kilka osób przypomniałem sobie ze był taki chłopak i on wpadł na dziewczynę z papierową torbą z zakupami.Wszystko działo się w takim jakby mieście zrobionym na jakimś planie. Ten chłopak o którym wspominałem miał okulary i on też śpiewał.
  • Wiem.
    Wpadłam już na to jaka to nutka. Ogarnęłam to dzięki Monie80.
    Odpowiedz wysłałam ci już w tym mniejszym wątku :)
    To zespół 23:45 z piosenką pt "drug bez druga" :)
  • Fajna ta nowa piosenka piosenka Maksim, tiribidibi hehe
  • cieszę się że wpadała w ucho! Mnie też. Tibitibi :)
  • ewoczek i monia jesteście wielkie :) to jest to :P
  • Dzięki :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Dzięki :)
  • TitoTTito Użytkownik
    Witam,
    Poszukuje tytułu i wykonawce piosenki, która leciała na kanale RU TV,8 czerwca pomiedzy 9:30 a 10 rano.
    w teledysku występują 3 blondynki na wiejskiej polanie, w pewnym momencie znajdują sie na łódce z wiosłami, są ubrane na biało, potem jakiś chłopak przerzuca siano i jedna z blondynek przygląda się mu ..... niestety na końcu teledysku niepodana została nazwa ...
  • to zespół Fabrika Ja Tiebia zacaluju
    Pobieranie danych...
  • telepoltelepol Użytkownik
    witam!!!!

    szukam utworku, słyszałem go raz albo dwa, szybka piosenka dyskotekowa blondynka, coś w refrenie było ".... obil, jadę automobil"
  • telepol
    niestety nie bardzo wiem czego szukasz ale postaram się pomóc jeśli podasz więcej szczegółów :)
    moje pierwsze skojarzenie to Żanna Friskie z nutą pt "Portofino"

    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)telepol
  • dziś na tym kanale leciała piosenka w teledysku chłopak spotkał dziewczynę i biegał za nią starał się o nią, ona była ubrana w spódniczkę blondynka. na koniec pada deszcz oni stoją razem trzymając sie za ręce. piosenka leciała około 10:45 ; ) bardzo proszę o pomoc :D
  • to pewnie zespół Zvieri z piosenką pt "Ja s taboy"

    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.