Muzyka Z ZUMBA Fitness Center

1910121415124

Odpowiedzi

  • Przepiekne dziękuje:*
  • a kto wie jak sie nazywa piosenka cos tam w tle jest ABAHA !!!!
  • ABAHA RIKTO ABAHA ! ITD.....MEGAAAAA JEST !
  • ktoś może zna tytuł piosenki, w której są słowa moreno hej moreno lub bueno hej buena,
  • szukam tytułu piosenki z zajęć zumby. jedyne co kojarzę to fragment (nie wiem jak z pisownią) "vamos, vamos, vamos, vamos companeros(?)" - może ktoś kojarzy? piosenka ma dość mocny bit,
  • szukam piosenki (podobno polskiego wykonawcy), szybkiej, skocznej, po angielsku, w refrenie słowa mniej więcej "show your dance, show you can, be a star nanana" na pewno też powtarza się "life's too short, dance with me"
  • Ktoś moze wie jak sie nazywa piosenka ktora na poczatku przypomina tacate a potem jest "odajlo dajlo de"
  • Witam,
    szukam piosenki do zumby co idzie mniej wiecej tak: everybody clap your hands.....turn around....and one more time...i dalej nie wiem, ale to podobno cos dla dzieci:)
  • Czy ma ktoś może La alianze?:D

    Pobieranie danych...
  • ostatnio na zumbie tańczyliśmy układ do piosenki w której były słowa cytuję tak jak słyszałam "chigaret (x6) bumy bumy ...prosze pomóżcie !
  • Witam,
    szukam piosenki do zumby co idzie mniej wiecej tak: everybody clap your hands.....turn around....and one more time...i dalej nie wiem, ale to podobno cos dla dzieci:)
  • Ana

    Pobieranie danych...



    chodzi o to ?
  • Zna ktos moze piosenkę, która często leci na zajęciach zumba, podobno polskiego wykonawcy, cos w stylu 'show your dance, show your style(?) be the star' i przewija sie też 'life's too short dance with me' czy jakoś tak?
  • Witam chę zapytać czy ktoś nie zna takiej piosenki ze zumby w której są słowa : bli boli me boli boli me?? :D z góry dziękuję za odpowiedzi :P
  • Nikt jeszcze nie szukał tej piosenki, ale dodam to już ktoś nie będzie musiał szukać ;]
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.