Nutki z całego świata

17810121383

Odpowiedzi

  • GiuliettaGiulietta Użytkownik
    edytowano 13.05.12 o 01:20
    Tak coś czułam, że to nieoryginalny teledysk, zwłaszcza, że po 1. wokal nie odpowiadał temu co w teledysku, po 2. przeglądając uzbeckie teledyski nie widziałam jeszcze takiego powiedzmy "rozbieranego".
    Zmieniony przez Giulietta
  • ZediaZedia Użytkownik
    edytowano 13.05.12 o 02:22
    Giulietta ;)
    Język to i ja nie wiem jaki, ani nikt w moje rodzinie. :(

    Wkleiłam ten utwór, bo wpada w ucho. Jest zabawny i ludzie potrafią się przy nim zintegrować, to widać na filmach, które wkleiłam, a jest tego więcej na youtube.
    Wiem, że jest teraz w szkołach moda na "belgijkę" zamiast Poloneza, to dla mnie fajnie, bo Polonez był (raczej dalej jest narzucony) a przy tej muzyce można się po prostu pobawić i to chyba tak być powinno.
    Ps.
    Jednak dalej nic o nie nie wiem o tej piosence, szukałam w necie i nic. Zawsze "wyskakuje" belgijka i nie za wiele ponad to.

    Naprawdę nikt nic nie wie?

    To ja zupełnie z innej beczki:)

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez Zedia
  • WITAM WSZYSTKICH!!! POMOCY - żaden program nie może zgadnąć co brzmi na tym filmie. Jeśli ktoś chciałby pomóc - DZIĘKUJĘĘĘ!!!!!

    Pobieranie danych...
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 13.05.12 o 10:35
    papcia jest taka stronka jak ZAYCEV i na tej stronce można często ściągnąć właśnie piosenki które nie zostały nagrane w studiu bądź nie znalazły się na jakimś albumie. I tutaj masz swoja piosenkę Alsu i Meladze w duecie.
    [link:zaycev.net]
    Ja czasem jeszcze korzystam z YT downloader i ewentualnie z programu do obcinania mp3 np. z oklasków itp.
    A jeśli chcesz to mam już ta piosenkę :)
    Zmieniony przez mona80
    Podziękowali (2)papcia hajduk
  • mona80mona80 Użytkownik
    @Giulietta ""Ziyoda (od tej piosenki nazwana uzbecką Shakirą :D)""
    Piosenka fajna a teledysk jeszcze lepszy :D
  • mona80mona80 Użytkownik
    Zedia Caramel rzeczywiście jest świetny :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    Zedia belgijka super :D
  • mona80mona80 Użytkownik
    kostek3211 nutka z Janosika jest piękna dzięki :)
  • papciapapcia Użytkownik
    mona80 , dziękuję za przesłanie tej stronki jesteś genialna na pewno nie raz się jeszcze przyda , szczerze to nie spodziewałam się aż takiego zainteresowania z waszej strony , ale widzę nie doceniłam was :( , Ewa - Tobie także dziękuję , Zuzzi - cieszę się że podzielasz moje zdanie na temat gustów muzycznych , świetnie okr. " jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki " .

    Dorzucam 2 utworki :

    Pobieranie danych...


    Pobieranie danych...


  • wx5
    przyznam że gdzieś już słyszałam tę nutkę. Kojarzę że to francuska piosenka tzw paryżanka tylko wykonywana przez kogoś innego i to po angielsku. Poszukam może ci oryginał znajdę. Cierpliwości :)
  • papcia
    Cieszę się ogromnie że podoba ci się wątek. Tutaj możesz muzycznie być sobą. Jesteś super i nie daj sobie wmówić że coś z twoim słuchem jest nie w porządku :) dzięki wielkie bo ten kawałek z In-Grid jest fantastyczny. Ani Lorak oczywiście znam w baaaardzo dużych ilościach - była także na Eurowizji (2 miejsce w konkursie) ale była to oczywiście anglojęzyczna piosenka.
    Ekspertem od Ani Lorak jest oczywiście mona80 :)
    Dorzucę kawałek Ani Lorak z zupełnie innej beczki - taki do tańca. To ostatnia jej kompozycja pt "Abnimi mienia"
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)mona80
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ewa dzięki może nie ekspertem ale interesuje mnie Ani jak nikt inny.
    Ale jeśli chodzi o muzykę rosyjską wiadomo kto tu jest ekspertem no nie :):):)
    Właśnie dzięki Ani Lorak nauczyłam się różnych sposobów pozyskiwania nutek.
    Piosenka wyżej oj jak ja na nią czekałam...
    Teraz czekam na następne :)

    papcia okreslenie mojej mamy tez uważam że świetne :D
    A co do stronki zaycev wydaje mi się że tam jest masa rzeczy jesli chodzi o rosyjskie kawałki
  • Фатима и Зухра - Fatima i Zuhra - nie wiem o co chodzi w piosence ale bardzo mi się podobało. I do klipu wcale nie trzeba jakiś super nakładów pieniężnych. Koleś podjeżdża autem z 4 różami w rękach a ona stoi i patrzy. On idzie a ona tylko patrzy. Ma wymowne spojrzenie pełne bólu i rezygnacji - on widząc to zwalnia kroku po czym odwraca się i odchodzi. Brawo dla twórców. Niby nic a jednak.
    No to kto wie o czym jest ta piosenka?
  • mona80mona80 Użytkownik
    Niby nic a rzeczywiście to jest jakaś historia.
    Ale o czym???
  • Mona80
    dzięki za komplementy! Znam język - żaden tam ze mnie znawca :) Ale dzięki :)
    A tak w ogóle to słuchając tych uzbeckich nutek nasunęła mi się taka myśl - że ten surowy klimatycznie kraj rodzi piękne owoce :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.