Nutki z całego świata

1679111283

Odpowiedzi

  • kostek3211
    super są te słowackie nutki! Fajnie brzmi, melodyjnie. Podoba mi się zarówno Tina jak i Kristina ale chyba ta pierwsza ma ładniejszą barwę głosu. Dzięki :)
  • Zedia
    Caramel - co to za duet? Konkurs? Coś takiego jak u nas "Jak oni śpiewają". Taki program gdzie gwiazdy wtórują nie-gwiazdom?
    PS jak Caramel wyciąga wysokie tony to mnie po plecach ciary przechodzą :)
  • ZediaZedia Użytkownik
    edytowano 12.05.12 o 19:39
    Ewuś, to właśnie miałam na myśli...heh...

    To jesteśmy w innym kraju i .... aż nogi się rwą do tańca.

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez Zedia
  • papciapapcia Użytkownik
    Ewa dziękuję Tobie za piosenkę Alsou , jest piękna tylko nie wiem gdzie mogę ją ściągnąć , w zamian wrzucam także duet , osobiście uspokaja mnie ta piosenka a szczególnie początek :)

    Pobieranie danych...
    Podziękowali (3)Zedia ewoczek94 mona80
  • ZediaZedia Użytkownik
    edytowano 12.05.12 o 22:06
    A to kojarzycie?
    Taniec, który jest po prostu uroczy. Belgijka :)
    Swoją drogą, muzyka naprawdę wpada w ucho, przynajmniej moje ;)

    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez Zedia
  • papcia
    niestety ta piosenka z Alisou w duecie chyba nie jest możliwa do ściągnięcia bo nigdy jej nie nagrali w studio. Do ściągnięcia jest oryginał tej piosenki ale mnie osobiście nie podoba się wcale. Kiedy śpiewa tylko Meladze ta nutka nie brzmi już tak doskonale. Ale ocenę pozostawiam wam.
    proszę oto oryginał

    Pobieranie danych...


    a to moje tłumaczenie
    http://www.tekstowo.pl/piosenka,_1042_1072_1083_1077_1088_1080_1081___1052_1077_1083_1072_1076_1079_1077_,_1053_1086_1095_1100___1085_1072___1082_1072_1085_1091_1085_1077___1088_1086_1078_1076_1077_1089_109.html
  • Tłumaczenie nie jest doskonałe przyznaję się bez bicia ale było tam dużo przemilczeń i neologizmów. Namęczyłam się żeby to poskładać w całość jeśli macie jakiś pomysł na ulepszenie tego tekstu to zapraszam do skorzystania z funkcji "edytuj tłumaczenie". Zawsze jest mi bardzo miło gdy ktoś inny też pracuje nad tekstem :)
  • Zedia
    't Smidje - Laïs - to folkowa piosenka i jesteś pewna że to belgijski? Bo brzmi jak holenderski ... :)
    papcia
    chylę czoła - to przepiękna piosenka
    dziękuję ci bardzo :)
  • ZediaZedia Użytkownik
    edytowano 12.05.12 o 23:57
    Ewuś, pojęcia nie mam, wiem, że teraz to się tańczy w szkołach zamiast naszego Poloneza. Jest wesoły i ludzie się przy tym świetnie bawią (to ten taniec miałam na myśli, Belgijka, ale czemu tak, tego nie wiem).

    Wkleję jak to się tańczy ;)

    Pobieranie danych...

    a to niedawno w Warszawie.
    Pobieranie danych...


    Inny rynek, to samo:)

    Pobieranie danych...


    Taniec belgijski, bo tak jest teraz nazywany, a język ?

    Fajnie, że ludzie potrafią się bawić po prostu.

    Jeśli ktoś coś wie o tym tańcu i piosence, proszę o komentarze, bo sama jestem ciekawa.
    Szukałam tej piosenki dla kogoś rok temu chyba, została mi w pamięci do dzisiaj, a teraz widzę, że robi się po prostu popularna. No i dobrze, bo ma dobre emocje;)

    PS. Ach i zauważcie, że po obrotach pary się zamieniają, czyli każdy tańczy z każdym w rezultacie :)

    Wydaje mi się, że to po irlandzku jest lub flamandzku, chyba ;)
    Zmieniony przez Zedia
  • A ja zostaję przy Słowacji. Zapodaję teraz piosenkę Pavola Habera, która była jako soundtrack w "Janosiku - Prawdziwej Historii"
    Pobieranie danych...
    Podziękował(a) (1)Zedia
  • ZediaZedia Użytkownik
    Kostek3211, początek filmu przypomina mi Zamek, który się spalił niedawno. Byłam tam i było prześlicznie. Może się mylę, tak jakoś mi się te skojarzyło.
    Piosenka cudowna, jakoś jej nie słyszałam w polskiej odsłonie.

    Ewa, wątek super :)
  • Zedia
    ten taniec jest genialny! Bardzo mi się podoba. Ma w sobie energię, radość i jest super na studniówkę!
  • Może po prostu ta piosenka była w słowackiej i może w czeskiej odsłonie tego filmu, a w polskiej była inna. Po prostu przy ostatnim oglądaniu filmu nie zwróciłem na to uwagi
    Pobieranie danych...

    Stara czeska piosenka, która parę lat temu była w Polsce była hitem
    Podziękował(a) (1)Zedia
  • GiuliettaGiulietta Użytkownik
    edytowano 13.05.12 o 01:26
    jazzbland - przypomniało mi się jak uczyliśmy się śpiewać Dieser Weg na niemieckim
    Zedia- Caramel ma świetny głos, dlatego w tym duecie niestety wokalistka mu nie dorównuje. Belgijka nawet fajna, ale ten język...
    kostek- dzięki za piosenki, samej by mi pewnie się nie chciało szukać, jednak Tina zostanie moim numerem 1, chociaż Kristina też ma fajne piosenki zwłaszcza tą nową. Jakoś nie kojarzę jej z Eurowizjii, chociaż wtedy jeszcze ją oglądałam. Lubię Janosika, ale wokal tego gościa jakoś mi nie pasuje do tej muzyki :/

    I trochę orientu z mojej strony. Tym razem moje ulubione piosenki z Uzbekistanu :)
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Ziyoda (od tej piosenki nazwana uzbecką Shakirą :D)
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    (Shaxzoda)
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...



    Zmieniony przez Giulietta
    Podziękował(a) (1)ewoczek94
  • Giulietta
    tą ostatnią nutką oczywiście sprowokowałaś mnie do wklejenia oryginału ...
    to Nyusha z piosenką pt "Не перебивай"

    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.