Teledysk - śnieg, dziewczyna, góry.

Byłam wczoraj na zakupach i w sklepie House leciała piosenka, którą kojarzyłam już z zajęć jazzowych jakie miałam w wakacje. Stałam akurat w bardzo długiej kolejce do przymierzalni i nie mogłam podejść bliżej, alby zobaczyć nazwę utworu na tym telewizorze nad kasą. W teledysku jednak pokazana była dziewczyna i jakieś śnieżne krajobrazy, nie pamiętam już przesłania. Melodia była dość spokojna, ale dość hm, klubowa?, poprzecinana takimi charakterystycznymi elektrycznymi dźwiękami, przyjemna i energetyczna zarazem. Śpiewał w niej jakiś facet cichym głosem, lecz w sklepie było tak głośno że nie mogłam rozróżnić słów; w pewnym momencie wydawało mi się że powtarza się ileś razy 'she was naked'. Troszkę wpada w klimaty new rave jeśli się ktoś orientuje. Macie może pomysł, co to za piosenka?

Odpowiedzi

  • Jedyne co w tej chwili kojarzę to to. Z tym, że mamy tu damski wokal
    Pobieranie danych...
  • Dobrze trafiłeś w klimat, ale jednak to nie to ;) głos męski i beznamiętny, mniej wyrazisty niż tej pani.
  • Jeśli komuś to pomoże zauważyłam, że ta piosenka jest w klimacie zespołów The XX, Crystal Castles, Crystal Fighters, Bon Ivy. Stanowi jakby ich mieszankę - beznamiętny głos na tle lekkiego elektro. Przekopałam kilkadziesiąt piosenek tych zespołów lecz nic nie znalazłam, może jednak wam to coś podpowie.
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.