Czy jest jakiś GIGANT co zna muze z lat 80', kawałki

2»

Odpowiedzi

  • kecajkkecaj Użytkownik
    Jest to utwór instrumentalny czyli bez wokalu także proszę nie wrzucać kawałków takich jak wyżej. Choć za wszelaką pomoc serdeczne dzięki. To może ktoś poda mi kilku wykonawców ale tych mniej popularnych którzy wykonywali muzykę elektroniczną. Może sam gdzieś trafię na ten utwór.
  • ajgieajgie Użytkownik
    ....a może jest to jeden z utworów CUSCO
  • kecajkkecaj Użytkownik
    CUSCO jest na podobieństwo OCARYNA i to jest dobry trop ale niestety nie. Nie wiem czy utwory CUSCO były u nas znane końcówką lat 80'. Na WRZUCIE niestety nie było tego utworu. Ale dzięki bardzo za chęci.
  • ulalaulala Użytkownik
    Może coś podobnego do tego? Medusa - polski wykonawca niestety bardziej znany poza granicami niż u nas. Tylko, że on tworzył chyba później niż te lata, które podałeś. Ale spróbować warto. Jeśli mogę coś zaproponować to może jeszcze YANNI by podchodził pod ten okres. Posłuchaj jego utworków.
    Medusa - Underwaterland.mp3
  • ajgieajgie Użytkownik
    edytowano 15.02.12 o 23:36
    ..... ja gdzieś słyszałem tą melodie jest to kwestia czasu a znajdziesz, będe miał go też na uwadze-powodzenia.Może dograj jeszcze trochę na keybodzie.Jeżeli chodzi o CUSCO to najbardziej znany był ''Alcatraz''często lecial w TV podczas podawania programu telewizyjnego na ''dziś i jutro''.
    Zmieniony przez ajgie
  • kecajkkecaj Użytkownik
    Co do CUSCO to masz rację. Utwór "Alcatraz" znam. A jeśli chodzi o dogranie utworu to będę miał trochę problemu gdyż czas na to mi nie pozwala. Ale jak tylko znajdę trochę wolnego to na pewno wrzucę pełniejszą wersje. Ten YANNI jest oki ale niestety to nie to. Jeśli dobrze pamiętam to utwór trwał około 3:20.
  • kecajkkecaj Użytkownik
    Widzę że przez cztery miechy nikt nic nie odgadł. Szkoda. Ale czekam cierpliwie. Może ktoś ... Kiedyś ...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.