Muzyka z Russian Music Box

17172747677254

Odpowiedzi

  • Polecam się :)
    Pozdr
  • A może mi podpowiecie - leci teraz kawałek Басты ( Баста) - autor nie tytył chyba jest na 10, 9 na liscie Top może jest wyżej nie pamiętam.
    Jak się nazywa ta piosenka- znaleśc jej nie mogę. Pozdrawiam
  • Dobra już znalezione - jeśli kogoś to bu interesowało to:
    Баста - Раз и Навсегда
    Basta -Raz i Nawsegda
    Pobieranie danych...
  • Brawo :)
  • MaylaMMayla Użytkownik
    a znasz może takie piosenki?
    1. śpiewa dziewczyna blondynka z chłopakiem ciemny blond z włosami jak emo boy,a w refrenie śpiewa coś gawari
  • To mi wygląda na zespół Kitai ale nie wiem o którą piosenkę może chodzi
    Zobacz:
    Pobieranie danych...
  • Poszukuje piosenki Z Rusiann Music box , w której był chłopak i dziewczyna i jechali autem i i ch ścigali , i potem na światłach sie zamienili autami .
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 7.02.12 o 14:23
    XXXXXXX
    Chodzi Ci pewnie o ten kawałek
    Джиган i Жанна Фриске - Ты рядом
    (Dżigan i Żanna Friske - Ty ryadom)
    Pobieranie danych...

    Zmieniony przez mona80
  • MaylaMMayla Użytkownik
    Nie to nie to on wygladał młodo na jakies 17lat;) A znasz rosyjska piosenke Dan balan? Gdzie w refrenie spiewa coś grzdantra czy jakoś tak. On całuje sie z dziewczyną w stodole na sianie.znasz tytuł? I tytuly i wykonawcy takich jeszcze: 1.dziewczyne wchłonąl telefon i była jakby w krainie czarów.klaun tam tez był i chłopaka potem tez telefon wciągnął.napisz mi tak jak po naszemu np: nikita verevki czy time&glass kafel.bylabym wdzieczna
  • ewoczek94ewoczek94 Nieaktywny
    edytowano 7.02.12 o 20:56
    Oczywiście że znam piosenkę Dana Balana pt "Lisz da utra"
    prosze
    Pobieranie danych...
    Zmieniony przez ewoczek94
  • Strasznie dużo tych piosenek chcesz :)
    Nawet nie wiesz jak się cieszę :)
    Po kolei :)
  • 1. dziewczyne wchłonąl telefon i była jakby w krainie czarów. klaun tam tez był i chłopaka potem tez telefon wciągnął
    To oczywiście Nyusha z piosenką pt "Wybirać ciudo"
    proszę
    Pobieranie danych...
  • 2. napisz mi tak jak po naszemu np: nikita verevki czy time&glass kafel. Bylabym wdzieczna.
    Nie bardzo wiem o co prosisz :) Chcesz zapis fonetyczny, którejś z wymienionych tutaj piosenek?
    Jeśli tak. Dobrze nie ma sprawy, ale wyślę ci to prywatną wiadomością, ok?
  • Na tekstowo.pl są tłumaczenia wszystkich piosenek, które tutaj wymieniłaś. Niektóre tłumaczenia nawet całkiem dobre :) Trzeba wpisać np Nyusha lub oryginalnie Нюша. Polecam najnowszą nutkę Nyushy pt "Wysze" (ros. Выше). Jest genialna.
    Są także tłumaczenia Nikity "Verevki" czy Time & glass "Kafiel".
  • MaylaMMayla Użytkownik
    Nie nie to był tylko przykład. I DZIĘKUJE CI EWOKA za to..:* A dasz mi linki gdzie te piosenki dan balan i tamtej moge pobrać i jeszcze raz kafel time&glass.ale linki podaj mi prywatnie;) z góry dzieki
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.