Szukam Piosenki W Której Słychać Gwizdanie

135

Odpowiedzi

  • eee, moze Go On by JK, tej tu szukalem i nieznalazlem ale tera wiem.
  • nie to nie ta :(
  • tam nie ma slow tylko melodia a refren to tak jakby gwizdanie nie moge teko znalesc pamietam tylko ze to byl hicior wakacyjny roku 2002 lub 2003 albo 2004
  • jaa tez szukam piosenki :face-crying: podobna do Bathezz vs Aquagen Tylko ze technoo :face-smile::face-devil-grin::face-devil-grin:
  • twisted nerve - bernar herrmann
  • Witam poszukuje piosenki techno w której w refrenie facet gwizda a zwrotki sa po niemiecku chyba z 5 słów tylko i ostatnie slowo zwrotki to tanzen ? tanza ? cos takiego Pozdrawiam :) PS [ ich bin ware wide tanza ] ? coś takiego
  • Szukam piosenki.. :face-devil-grin: . Jakiś kolo śpiewa . ( Chyba w refrenie ) pojawia się gwizdanie , sam podkład , nikt wtedy nie śpiewa , dopiero później ktoś zaczyna . Piosenka po angielsku , wydaje mi się że dość nowa.. xd . hm. Rap , Hip hop , techno... coś w tym stylu . wiem ze na końcu pada jakieś słówko... nie wiem jakie dokładnie wiem tylko że słychać " Aj" xd . I jakby ktoś strzelał ale gdzieś koło refrenu xd . I chyba na początku , ale nie jestem pewna czy to są strzały... z 3 razy.. to może po prostu zmixowany kawałek xd . Wiem że chyba pojawiają się tam słowa " Kush " lub coś podobnego xd . Pliss , help me :face-devil-grin: . Bardzooo mi na tej piosence zależy... ;d
  • ja też szukam nazwy ale ta moja to tak : fiu fiu fiu fiu fiuu i potem śpiewa taka dziewczyna bardzo ładna pisoenak to i aura dione i will love you monday to były dwa hity w wakacje ubiegłe.
  • szukam nowej polskiej piosenki,w której śpiewa dziewczyna a kiedy przestaje to słychać gwizdanie.Zna może ktoś???
  • Nightwish ma przezacną piosenkę z gwizdem ale nie pamiętam jak się nazywała ;p
  • Pobieranie danych...
    posłuchajcie tego a nie jakiś gwizdów ;p Mogę włączyć w fonie dyktafon, wygwizdać Was i wrzucić to Wam na YT jeśli chcecie xD Niedługo wam wrzucę kilka piosenek z GWIZDANIEM ale pierw muszę je znaleźć ;] :P
  • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ErvgV4P6Fzc#! czegoś w tym stylu szukacie (pytanie nie do techofanów) ? ;P
  • Pobieranie danych...
    uhłahła.. xd?
  • To będzie pewnie Scorpions- Wind of change.:)
  • 3OH ft. Katty Perry - Starstruck?
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.