Piosenka przed koncertem Dream Theater w Poznaniu.

Szukam piosenki ktora leciala przed koncertem Dream Theater w Poznaniu(29.01.2012). Taka troche rockowa czy metalowa chyba ale slowa miala jakies takie chinskie czy cos :D Baaardzo prosze o pomoc!!! :(

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

  • nikt nie wie??? :(
  • Chcialbym Ci pomoc, ale nie mam zadnego punktu zaczepienia. Na YT jest sporo nagran z tego koncertu, ale przewaznie na ich poczatku slychac muzyke z filmu 'Incepcja'.

    Pobieranie danych...


    Jezeli uda Ci sie znalezc nagranie, na ktorym slychac szukany przez Ciebie utwor to postaramy sie go rozpoznac.
    Przegladam rowniez komentarze pod tymi filmami, ale poki co, nie znalazlem zadnej informacji o tym utworze.

    pzdr
    Podziękował(a) (1)moondance
  • Pobieranie danych...


    to jest to :)
  • Rzeczywiscie jakis chinski/japonski wokal ;) Bardzo charakterystyczny maja akcent, wiec raczej sie w tej kwestii nie mylimy. Poszukam, moze znajdzie sie gdzies informacja o tym i/lub jakis kontakt do osob odpowiedzialnych za oprawe muzyczna na tej imprezie.
    Napisz czy bylo to grane z playbacku czy wystepowal tam jakis 'przedwczesny' zespol rodem z Azji? ;)
    Jezeli bylo to grane na zywo to moze uda sie ustalic, kto tam gral ;)

    Niestety wiecej ze swojej strony poki co nie pomoge, ale moze ktos zna, pamieta i udzieli Ci odpowiedzi ;)
  • To bylo puszczone. Mial grac jakis zespol przed DT ale nic nie bylo, i wgl wpuscili nas po godzinie stania na mrozie. Ten zespol to chyba Periphery ale nie jestem pewna. Sluchalam ich piosenek ale to raczej nie oni.
  • Co do stania na mrozie -- zauwazylem juz wczesniej ;)

    Pobieranie danych...
  • :D Ale bylo nawet zabawnie :)
  • LesteroVLesteroV Moderator
    edytowano 1.02.12 o 17:50
    Poki co mamy tyle -- podklad muzyczny pochodzi od Led Zeppelin - Black Dog.

    Pobieranie danych...


    Porownaj 'Twoj' utwor z 'Black Dog' (od ok ~1:30). To by sie zgadzalo. Jedynie slowa sie roznia (to slychac mimo slabej jakosci nagrania z koncertu). Wyglada na to, ze jest to jakis japonski/chinski cover tego utworu ;)

    [edit]
    A moze to echo sprawia, ze te slowa brzmia inaczej? ;)
    Nie wiem, Ty tam bylas, wiec powinnac wiedziec lepiej ;)
    Chociaz w dalszej czesci wyraznie slychac azjatycki akcent.
    Zmieniony przez LesteroV
  • O kurcze :O Baaardzo dziekuje ;)) Jak Ty to znalasles ???
  • Na 'Black Dog' naprowadzili mnie na watzatsong. Znalezc cover to juz mniejszy problem ;)
  • aaa :) w kazdym badz razie jeszcze raz dziekuje ;))
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.