Muzyka z Russian Music Box

16768707273254

Odpowiedzi

  • mona80mona80 Użytkownik
    Chyba Ci chodzi o tą piosenkę
    Adil Karaca & Sergey Zverev Kimyam
    Pobieranie danych...
  • :)
  • Niestety to nie ten duet przy stole :( Jak już pisałem - wylapałem coś w stylu "jednaja ... drugaja logika" ... Kobieta była dziwnie ubrana i całość była utrzymana w takim żartobliwym tonie... Jak dobrze pamiętam to były zbliżenia na nich jak siedzą przy stole i jak się bujają na takim jednolitym tle. Było napisane że wykonawcą jest PBCH (chyba coś w tym stylu) ale nie znam rosyjskich liter i dlatego proszę o pomoc :) ewoczek94 - liczę na Ciebie bo widzę że masz dużą wiedzę na te tematy :)
  • Dzięki za wiarę we mnie! Nie chciałabym cie rozczarować :)
    Mam kilka pomysłów. Nie pasują mi jednak te litery, które zapamiętałeś z nazwy :(
    PBCH czyli RWSN. Nie potrafię tego z niczym połączyć.
    Ok, spróbujmy. Dam ci kilka nutek, ok?
    Анастасия Кочеткова - Я Не Я czyli "Ja nie ja"
    Pobieranie danych...
  • Niestety to nie te piosenki :( Mam nadzieję że na coś wpadniesz jeszcze :P
  • MaylaMMayla Użytkownik
    Pomóżcie błagam! Kto zna taką piosenke ktora leci na russian musicbox . W teledysku spiewa chlopak ciemnowłosy i ruda dziewczyna ktora umarla chlopakowi na rekach i jest aniołem. A w niektorych momentach oni mają dziwnie twarze pomalowane i mają kolorowe ubrania.
  • Ta piosenka jest tutaj na rozpoznajemy w tym wątku:
    http://rozpoznajemy.pl/muzyka-piosenka/31257/piosenka-rosyjska-z-ru.tv/p50
  • MaylaMMayla Użytkownik
    Dzięki wielkie! :* a czy mogłabyś mi napisać jak ten rosyjski tytuł i wykonawce sie pisze byłabym wdzięczna bo ściągnąć chciałabym z jakiejś tam stronki :)
  • MaylaMMayla Użytkownik
    Prosze tylko o tytuł bo wykonawcy nazywają sie time & glass tak?
  • Tak dokładnie nazywają się "Czas i Szkło" czyli "Time & Glass" ale lepiej to ściągnąć pod rosyjską nazwą "Время и Стекло" czytaj Wriemja i Stieklo :)
    Polecam ci ich poprzednią piosenkę pt "Так выпала Карта"
    Naprawdę fajna.
    Pobieranie danych...
  • MaylaMMayla Użytkownik
    A znasz jakąś strone gdzie można byłoby je bezproblemu pobrać? :)
  • Ups sorki zapomniałam o tytule :) To "Kafiel" czyli po prostu "Kafel".
  • MaylaMMayla Użytkownik
    Dziękuje Ci ;)
  • MaylaMMayla Użytkownik
    A znasz jakąś strone żeby można byłoby je pobrać ? Bo szukałam po necie i nie ma
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.