Piosenka Rosyjska Z Ru.tv

14849515354101

Odpowiedzi

  • Sylwia Grzeszczak śpiewała jej piosenkę w Zielonej Górze w lipcu 2011 roku. Genialne wykonanie! Polecam.
  • Tutaj także jest kilka piosenek Bianki już wklejonych np na stronie 45 lub 44 :)
  • A na stronie nr 28 są aż 3 jej piosenki :)
  • kurcze kiedyś słyszałem świetną piosenkę ruską i tam śpiewali "dien kanczajetsa nocz naczynajetsa swiecit zwiezda ...." "...ja idu ni znaju kuda serce prawom głaza.."

    Naprawde super piosenka i za nic nie mogę jej znaleźć bo nie znam tytułu może mi pomożecie ?? widzę żę wiele piosenek rozkminiliście :D
  • Boobas007
    Tak trochę tego było :)
    Może pamiętasz teledysk. Albo chociaż kto śpiewał? jakiś szczegół?
  • Hejka poszukuje takiej nutki co dziś usłyszałem na RU.TV . W teledysku jest taka młoda dziewczyna (chyba brunetka) co na łóżku się miota i śpiewa coś tam "tak luga taka ja slaja patdruga " (cały czas się powtarza luga )haha coś w tym stylu jak ktoś kojarzy to proszę o pomoc:D Z góry dzięki Kamil
  • Kurcze no właśnie nie pamiętam :( to było sporo lat temu... Ech... a dziś sobie przypomniałem tą nutkę i cały dzień nucę sobie ją w głowie i za nic nie mogę znaleźć :( jest naprawdę EXTRA :D
  • Kamil
    to piosenka pt "Вьюга" Oksany Pociepy (ros. Почепа, Оксана)
    Link
    Pobieranie danych...
  • Boobas007
    wkleiłam ci na innym wątku słowa które zapamiętałeś napisane w cyrylicy ... mam nadzieję że znajdziesz. Bo ja nie kojarzę :( Nie trać jednak nadziei bo może zajrzy tutaj mona80 ona na pewno ci pomoże :)
  • Ewoczek94 dzięki wielkie to ta nuta haha .Ale ty typiara jesteś jak tys to znalazła? :d Powinienem teraz browara dobrego ci postawić;p
  • Dzięki! Chętnie bym skorzystała z browara :)
    ale wystarczy zwykłe dziękuję :)
  • Tylko ja chyba nie odnajdę swojej pieśni :( niestety, ale ta lista niezabudek, którą mi Ewcia zaproponowała jej nie zawiera... To bardzo stare przeboje z tego co wnioskuję po teledyskach. Ta moja była zdecydowanie bardziej w nowszym stylu. Już sama nie wiem, czy kiedykolwiek ją usłyszę.
  • Ach i również chciałabym się dołączyć do jednego z komentarzy ewoczek94 : "Sylwia Grzeszczak śpiewała jej piosenkę w Zielonej Górze w lipcu 2011 roku. Genialne wykonanie! Polecam. " :) To prawda, piosenka genialna... "Za Toboj" "chorowałam" na nią przez ok. 3 miesiące, słuchałam jej non stop... :) dlatego również z czystym sercem mogę ją polecić wszystkim słuchaczom rosyjskich przebojów! :)
  • Camilija
    bardzo mi przykro! Może następnym razem będzie lepiej :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    @Camilija nie ma co się martwić.
    Czasem jest tak, że się odpuszcza a piosenka się znajduje w niespodziewanym momencie więc nie trać nadziei :)
    Podziękował(a) (1)Camilija
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.