Szukam piosenki, nie znam tytułu ani wykonawcy.

1131416181985

Odpowiedzi

  • Filterfunk - S.O.S.

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • dzięki sliczne:)
  • Poszukuje piosenki którą spiewa kobieta , slyszalem ją w radiu , chyba w refrenie jodłuje "jorelo ha ha , jorelo ha ha" czy cos takiego , jest utrzymana w klimacie alexis jordan "happines" albo mi sie zdaje , no ale nie wazne , jesli ktos kojarzy to prosze o tytuł !
  • Pewnie chodzi o
    Pobieranie danych...
  • nie niestety nie to , ale dziekuje ;))
  • ShauneeShaunee Użytkownik
    edytowano 23.01.12 o 19:49
    To się rozpędziłam ;) A pamiętasz w którym radiu ją słyszałeś?
    Zmieniony przez Shaunee
  • no niestety nie :(
  • Może to była
    Pobieranie danych...
  • nie nie , to nie Rihanna ... tamta posenka byla taka klubowa , takie klubowe bity
  • szukam piosenki nie znam ani tytułu ani wykonawcy ale jak o ile pamięć mnie nie myli to w teledysku "grają" k0ty
  • Wiley - Wearing My Rolex (?)

    Pobieranie danych...


    pzdr
  • Hej :D Ja szukam piosenki, w której, zdaje się są słowa "see your smi-i-i-i-i-i-i-ile" i potem takie oh oh oh ooh ooh oh. Piosenka jest wesoła, na sto procent jest to ooh i smile. Ostatnio ta piosenka była śpiewana chyba przez chór muppetów, przerobiona. Na DisneyChanel. Błagam, pomóżcie :D
  • szukam pewnej piosenki ktorej tytułu i wykonawcy nie pamietam... w teledysku okularnice, przeciętne panie po wejsciu do autobusu(chyba) zmieniaja sie w piekne panie, wykonawca używa gwizdka i panie wylewaja na siebie wode mineralna teledyski jest taki ale piosenka swietana!!! jesli ktos cos kojarzy prosze dac znac ;) z gory dziekuje
  • co to za nuta na początku?
  • Szukam piosenki. Nie znam oczywiście ani tytułu ani autora znam tylko jeden wers piosenki i jeszcze najgorsze ze nie wiem czy dosłownie tak brzmi if you go to hell I'll be there" to dośc wolna piosenka, romantyczna Pewnie nigdy jej nie znajde :(
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.