Muzyka z Russian Music Box

15960626465254

Odpowiedzi

  • Tak gusta się zmieniają i dobrze bo to nas rozwija!
    A może nawet stajemy się ciut lepsi, kto wie..
  • homerhomer Użytkownik
    Niestety to nic z tego :( Chociaż jakieś korzyści są, drugi utwór Akwarium, ten bluesowy całkiem fajny :) W drugiej piosence Stigmaty pierwsze 30 sekund to dla mnie istna Sepultura, chodzi o gitary bo wokal z całkiem innej beczki.
    Nie pamiętam szczegółów jak już pisałem, nie pamiętam nawet jak leciał ten kawałek więc nie wiem czy jest warto go szukać :)
    To były takie tajemnicze klimaty, mężczyzna z czarną brodą i włosami, w garniturze śpiewa, a naprzeciwko niego siedzi starszy mężczyzna i bazgra jakieś czarne kreski na kartce papieru.
    Wokalista mógł mieć z 35 lat, trudno powiedzieć.
  • mona80mona80 Użytkownik
    @homer ale to już jest kilka info więcej zobaczysz że w niespodziewanym momencie znajdziemy.
    Więc zaglądaj a nóż widelec.
    A nawet jak sam znajdziesz to napisz co to było :)
  • homerhomer Użytkownik
    Jak znajdę to na bank napiszę :) Zaglądać też będę, może stanę się fanem rosyjskiej muzyki kto wie :) Parę utworów lubię i znam, np:
    Pobieranie danych...

    Nie mam pojęcia o czym jest, ale wydaje się być interesujący.
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 13.01.12 o 01:21
    Zmieniony przez mona80
  • homerhomer Użytkownik
    Dzięki :) Ciekawy tekst.
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 13.01.12 o 01:27
    @homer ja trafiłam na kanał z rosyjska muzyką nie mając pojęcia o j. rosyjskim.
    Pokochałam ta muzykę i bez niej nie ma dla mnie muzyki.
    ewoczek namówiła i pomogła i wciąż to robi w tłumaczeniach tekstów.
    Więc jestem teraz samoukiem języka rosyjskiego i ogromną wielbicielka tej muzyki od Chóru Aleksandrowa przez ballady po disco i dance.
    Tak więc zachęcam i polecam
    Zmieniony przez mona80
  • homerhomer Użytkownik
    Póki co pozostanę przy japońskiej muzyce i języku, przy czym trzeba pamiętać że cudze chwalicie a swego nie znacie :) Ogólnie dużo słucham muzy, głównie hard rocka, bluesa i japońskiej. Black Sabbath, Deep Purple, Queen ,The Beatles, Led Zeppelin, Motorhead, Gary Moore, AC/DC. Iron Maiden, Tadeusz Nalepa, Recydywa Blues Band, Dżem, TSA to tak pokrótce to czego słucham.
  • mona80mona80 Użytkownik
    Póki co pozostanę przy japońskiej muzyce i języku, przy czym trzeba pamiętać że cudze chwalicie a swego nie znacie :)
    Tak to prawda ale niestety u nas co ciekawszy wykonawca niestety jeśli chce pozostać sobą i przy swojej muzyce nie może się przebić przez tanią komercję a jak ktoś ma talent to często tak mu każą grać czy śpiewać że idzie na zmarnowanie :/
  • mona80mona80 Użytkownik
    Anowi czy młodzi artyści też wielkich szans nie mają idą niestety z prądem...
  • homerhomer Użytkownik
    E tam, wystarczy trochę się rozejrzeć ;)
    Z resztą wymieniłem samych starych wyjadaczy, w tekstach Tadeusza Nalepy, Czesława Niemena, Mieczysława Fogga czy Ryszarda Riedla jest wszystko co piękne w naszej nadwiślańskiej muzyce :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    A czy teraz wśród tych co są na "topie" jest jakiś następca Nalepy cz Fogga chyba niestety nie.
    Ale panów których wymieniłeś nie sposób nie znać choćby ze słyszenia.
    Mąż mój wielkim fanem jest Dżemu i Riedla.
  • Aleście się rozgadali xD
    I dobrze bo po to jest to forum ...
    Tylko szkoda homer, że nie znalazłeś tego czego szukałeś :(
  • Będę czekała jednak na wiadomość że znalazłeś :)
    Bo chętnie poznam to co cię tak zafascynowało.
  • mona80mona80 Użytkownik
    Ja tez jestem bardzo ciekawa :D
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.