Muzyka z Russian Music Box

15859616364254

Odpowiedzi

  • homer
    Mogę tylko pogratulować znajomości tak trudnego języka jakim jest japoński.
    Ja nie wyszłam poza europejskie :)
    Ponawiam obietnicę :) I jakbyś miał coś do fonetycznego zapisu to mów :)
  • homerhomer Użytkownik
    edytowano 11.01.12 o 23:01
    Dziękuję, japoński wbrew pozorom nie jest taki trudny ;) Oni generalnie mają 3 alfabety + nasz, ten w którym posługujemy w większości miejsc świata. Dużym wyzwaniem jest nauczyć się jednego z nich - kanji który ma chyba 50 tysięcy znaków :) Pozostałe 2 mają po około 50 i dzięki nim pisemnie można zapisać wszystkie słowa w języku japońskim. Dodatkowo są 2 czasy, średni skomplikowana gramatyka, da się nauczyć :) Z resztą nie jestem jakiś pro, opanowałem zaledwie podstawy.
    kurde już 27 stron przeszukałem i ani śladu po tej piosence :(
    Zmieniony przez homer
  • mona80mona80 Użytkownik
    @homer jeśli był to jakiś starszy numer to może nie być.
    Poza tym tak jak napisałam nie ma tam WSZYSTKIEGO niestety :/
    Co do japońskiego podziwiam !
  • homer
    Jeszcze raz chylę czoła. sama wiem jak to jest uczyć się języków - uwierz mi wiem co mówię :) Ale zawsze łatwiej jest go opanować gdy kocha się muzykę :) Słuchasz a słowa same wpadają do głowy.
    Co do ru.tv to serdecznie gratuluję determinacji. Jeśli przesłuchasz wszystkie strony i piosenki to wkrótce będziesz wiedział tyle co ja!
  • i nikt ci już nie będzie potrzebny.
  • Tak mona80 ma rację! Twój kawałek mógł być straszy. Jeśli tak to go tam nie znajdziesz. Poza tym jeśli w lewym górnym rogu pokazał się kolorowy napis drukowanymi literami - to kaplica bo to kawałek określany jako niezabudka.
    Podam ci linki 5 najlepszych w tym tygodniu niezabudek. A nóż-widelec to któraś z nich :)
  • homerhomer Użytkownik
    Nie ma co podziwiać, nie umiem tego języka w takim stopniu w jakim bym chciał :) Popieram ewoczek94 słowa w których piszesz, że język łatwiej wpada jeśli słuchasz muzyki z danego kraju. Duuużo słucham muzy z kraju kwitnącej sakury i mnóstwo słówek dzięki temu opanowałem :)
    Co do ru.tv to nie przesłuchuję wszystkich utworów, tylko te które wyglądem ikonki przypominają choć trochę mroczne klimaty teledysku tej piosenki :) Po za tym od 30 strony zaczęło się powtarzać i zaprzestałem poszukiwać :(
  • Zgodnie z zajmowanymi miejscami:
    1. Я не колдунья
    2. Блестящие - Долго тебя ждала
    3. Агутин, Леонид - Не унывай
    4. Лариса Черникова - Солнечный город
    5. Королева, Наташа - Мужичок с гармошкой
  • homerhomer Użytkownik
    Niestety to nie niezabudka :) Dziękuję na dzisiaj, jeszcze jutro poszukam i jak nie znajdę to kończę poszukiwania :(
  • ok :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    @homer a czy coś jeszcze możesz powiedzieć o tym zespole chodzi mi o to czy byli to młodsi wykonawcy i czy utwór był taki lekko rockowy czy mocnejszy
  • mona80mona80 Użytkownik
    @homer
    Wrzucam kilka kapel rockowych lekkich i mocnych różnych nie jest to Twoja piosenka pewnie ale może wokalista tj. jego wygląd Cię naprowadzi.
    Może to jakiś trop
    1 Akwarium
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    2 Amatory
    Pobieranie danych...

    3 Stigmata
    Pobieranie danych...

    Pobieranie danych...

    4 Rashamba
    Pobieranie danych...

    5 Mumiy Troll
    Pobieranie danych...

    I jeszcze
    6 Kipelov
    Pobieranie danych...

    Wrzuciłam to co znalazłam może akurat.
    Starałam się takie wrzucać żeby widać było zespół więc sam wybór utworów nie ma znaczenia
  • Mona80
    super, homer powinien coś z tego wybrać
    a ja zupełnie zapomniałam o Trollu! Może dlatego, że go nie cierpię.
  • mona80mona80 Użytkownik
    Podchodzi mi tylko Stigmaty
    A pomyśleć że kiedyś tylko takiej muzyki słuchałam...
    Ale człowiek się zmienia gusta też
    Nie cierpiałam country a dziś bardzo mi się podoba
  • mona80mona80 Użytkownik
    Tych zespołów jest więcej ale może jak homer poda coś więcej to może chociaż zespół uda się namierzyć a potem już z górki...powinno być
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.