Muzyka z Russian Music Box

15758606263254

Odpowiedzi

  • 2. Vlad Presnakov (ros. Пресняков, Владимир) z piosenką pt "Areoporty"
    Pobieranie danych...

  • homerhomer Użytkownik
    edytowano 10.01.12 o 23:36
    Naprawdę trudno jest mi cokolwiek powiedzieć bo po usłyszeniu tej piosenki pobiegłem po kartkę, by zapisać chociaż szczątkowe informacje ;D Poczekaj aż ci się przypomni, nic na szybkiego :) Był to utwór rockowy i wokalista wydawał się mieć ponad 30 lat :)
    Zmieniony przez homer
  • W tej ostatniej są słowa o parowozie :) :)
    Piosenka ma tytuł Rewolucja i jest super :)
    Posłuchaj :)
  • homerhomer Użytkownik
    Może i tak, ale trudno nazwać to rockiem :)
  • jak go zwał tak go zwał byleby znaleźć się udał :)
  • homerhomer Użytkownik
    To znowu ja :) Mam pytanie, potrafisz może czytać cyrylicę? Widzę że jesteś obeznana w muzyce rosyjskiej więc jeśli tak, jest gdzieś na stronie ru tv zakładka z listą utworów puszczanych na antenie? Wtedy przesłuchałbym wszystkie od 15 do 16 bo jakoś tak to leciało.
    Kurcze, najgorsze jest to że już nawet nie pamiętam jaki rytm był tej piosenki, ciekawe czy warto dalej poszukiwać :D
  • mona80mona80 Użytkownik
    @homer
    [link:ru.tv]
    Tu masz klipy z Ru Tv puszczane na Ru Tv ale nie wszystkie.
    Warto jednak prześledzić co tam jest bo trochę jest tych klipów.
    Poza tym jak nie będzie Twojego utworu to może będzie Twój wykonawca
    Co możesz też sprawdzić tu
    [link:ru.tv]
    No i ewoczek nawet jeśli na razie nie wie to wierz mi znajdzie i skojarzy ten Twój utwór trochę cierpliwości :)
  • mona80mona80 Użytkownik
    edytowano 11.01.12 o 22:49
    coś mi się dziwnie napisało:D
    Zmieniony przez mona80
  • homerhomer Użytkownik
    Dziękuję serdecznie, cieszy mnie że się zainteresowaliście moją prośbą :) Wierzę w was :D Sam idę teraz poszukać, obym znalazł :)
  • homer
    Po pierwsze: tak umiem czytać cyrylicę - trochę znam utworów rosyjskich i w ogóle słowiańskich
    Po drugie mona80 podała ci dobry link ja jeszcze dodam tylko że zasady transliteracji są tutaj i możesz sam fonetycznie sobie odczytać za ich pomocą rosyjskie literki. Na końcu jest tabelka :)
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Транслитерация
    Po trzecie jeśli jednak nie dasz rady zawsze możesz mnie poprosić o fonetyczny zapis -
  • Niestety nie mogę znaleźć twojej piosenki. Myślałam z początku że to grupa Couple ale po przesłuchaniu kilku piosenek żadna nie podchodzi mi pod to co powiedziałeś :)
    Będę jeszcze szukać = to mogę obiecać :)
  • homerhomer Użytkownik
    edytowano 11.01.12 o 22:36
    Dziękuję, póki co odpuszczam sobie inne alfabety niż nasz, zatrzymałem się na japońskiej hiraganie która wykończyła mnie maksymalnie :)
    Zmieniony przez homer
  • Gość
    Jeśli chodzi o "Dziewczynkę Olę" to tutaj mam oryginalny teledysk do tej piosenki

    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.