Szukam Piosenki, Która Leciała Na Viva'ie !

2

Odpowiedzi

  • Szukam piosenki ktora leci przez urywek na vive w ciagu reklamy w viva poleca.
    Akcja jest taka ze jedzie limuzyna nocą spiewa jakis czarnoskóry i o ile sie nie myle trwa z 5 sek i pada teskt Baby so raise lub baby so right prosze o pomoc caly czas za mną chodzi ta piosenka.:face-monkey::face-devil-grin:
  • witam szukam tytułu piosenki/ piosenek które lecą na stronce [link:imprezowyautobus.pl] byłabym bardzo wdzięczna za udzieloną pomoc
    pozdrawiam ;)
  • witam szukam teledysku który leciał na vivie nie pamiętam go dokładnie wiem ze śpiewałąm tam dziewczyna z czarnymi włosami i okularach przez chcwile tez miałam rozpuszone
  • Szukam piosenki leci na vivie taka dziewczyna to śpiewa w krórkich wlosach na bląd najpierw śpiewa w winidzie i ma za sąba 2 chłoaków i ona ma w ręce jakąś srebną walizke potem ją otwira a tam jest mikrofon przebiera sie idzie na dwur i śpiewa z tym miktoronep pomocy
  • Witam . Dzisiaj widziałem piosenkę na vivie a właściwie moja dziewczyna widziała . Ponoć w teledysku występowali ludzie w maskach słoni na jakimś koncercie jakby ktoś pomógł mi ją znaleźć to proszę o odpowiedź :)
  • @Gość
    Pobieranie danych...
  • @Gość
    Pobieranie danych...
  • ja szukam teledysku albo piosenki
    śpiewa facet ciemne włosy nieco przydługie na grzywce nie wielki zarost jedzie tramwajem albo pociągiem nie wiem:) pokazywan jest dosyc czesto miasto piosenka anglojęzyczna
  • dodam ze teledysk leciał na czwórce polskie radio
  • pomożecie szukam piosenki wczoraj na iie leciała tam występuje facet staro wygląda chyba po 30 on tańczy później w klasie jest w ławce siedzi i śpiewa puciu chen zap apa ap coś takiego a dziewczyny tan czom tam
  • Szukam piosenki byla chyba z Justinem Timberlakem i jakims chyba murzynem albo mulatem i Justin spiewa tak szybko czasami prosze o pomoc
  • Pobieranie danych...
    ?
  • czesc, szukam piosenki, leciała dziś (19.01.12)na vivie/4fun tv ,nie pamietam dokładnie, po godzinie 15:20. Piosenkę wykonuje rudowłosa wręcz czerwono włosa dziewczyna w sukience, na zewnątrz. Śpiewa "dont fajer" xD jest to szybki kawałek ;D
  • mona80mona80 Użytkownik
    nicnapotem
    Pobieranie danych...

    Czy to to?
  • nicnapotem, chodzi o
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.