Piosenki z Mam talent 4

1131416181932

Odpowiedzi

  • witam a wiecie może jak sie nazywała ta piosenka z dzisiejszego odcinka tuż po występie tej pani co stepowała? ;)
  • "jak sie nazywa piosenka którą śpiewał ostatni facet grający na giatrze? chyba piosenka STINGA o ile sie nie myle PROSZE O POMOC"
    On śpiewał Kings Of Leon "Use Somebody".
  • dziewczyny co robiły akrobacje na linie - leciała piosenka Laury Pausini...proszę o tytuł!!!
  • jak nazywa sie piosenka, która leciała po występie faceta z wiadrami? POMOCY! :D:face-smile:
  • no własnie jak sie en kawałek nazywał?
  • też mi zalezy na tej piosence co leciała bezpośrednio po chłopaku z wiadrami prosze o szybką odpowiedź jeśli ktoś wie co to za utwór ;-)
  • LenaLena Użytkownik
    Piosenka po występie chłopaka z wiadrami:
    Train - Hey, Soul Sister



    --
    możesz, daj dzięki.
    Podziękował(a) (1)Gość
  • Piosenka lecąca przez skróty niektórych występów, może się przyda komuś WET FINGERS feat. Anna Montgomery - TURN ME ON
  • Train - Hey Soul Sister
  • wiecie może jaka to piosenka, która jest zaraz po tej pani co stepowała w dzisiejszym odcinku? :)
  • wiecei moze jaka piosenka leciala w tle cos ze slowem 'Protection" jak te mlode gimnastyczki wystepowaly?
  • robbie williams-angels ?
  • Lura Pausini - Il mio beneficio
  • *Laura
  • Mam pytanie jak sie nazywa piosenka odrazu po reklamach jak prokop i hołownia rozpoczynaja i mowia : ,,gdyby prokop mowil to.. a gdyby holownia to... " i pozniej byl ten facet w czerwonych spodniach ... pomozcie !!
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.