Music box russia?

Witajcie. Szukam piosenki w języku rosyjskim, bądź podobnym. Spiewa dziewczyna/kobieta. Raczej wolna o milość chyba. Nie znam ani wykonawczyni, ani tytułu. Piosenka sprzed kilku lat. W teledysku owa kobieta siedzi jakby na ziemii, lub schodach, w tle za nią zmieniają się pory roku. Raz jest jesień, lecą liście, hula wiatr i deszcz, potem zima,wiosna, topnieją lody i śnieg. Dziewczyna cały czas siedzi, w jednym momencie lecą jej łzy. smutna piosekna być może o niespełnionej miłości, może o przemijaniu.

Odpowiedzi

  • Jeszcze tyle wiem, ze nazwa składa sie z jej imienia i nazwiska
  • Siemanko :D Szukam pisoenki rosyjskiej która śpiewana jest przez faceta. Jest to piosenka bardzo wolna i najprawdopodobniej popularna aktualnie w Rosji gdyż jak byłam na wakacjach bardzo często była przez nich wybierana na dyskotece. Niestety nie wzięłam tytułu. W tekście gość śpiewa że bar5dzo kogoś kochała tak że cały świat mógł jej oddać. Proszę o pomoc mimo że to bardzo mało informacji :D :*
  • może to to
    Pobieranie danych...
  • lodowypingwin28
    za mało info ale spróbujmy
    czy możesz sprecyzować jakieś instrumenty lub czy piosenka była częściowo rapowana?
    foxanne dała ci link do nuty Dimy Kołduna ale dała ci starą nutkę z 2010 roku teraz ma on inny hit na topie
    proszę
    Pobieranie danych...
  • lodowypingwin28
    poza tym jest tu wątek Muzyka z Russian Music Box oraz Piosenka Rosyjska Z Ru.tv polecam przejrzeć oba te wątki bo jest tam ponad 140 stron piosenek :)

    W dyskotekach popularny jest Dominik Jocker, Timati i Dzygan. Dam po kolei nutki wszystkich trzech. A nóż-widelec trafię :)
    1.
    Pobieranie danych...


    2.
    Pobieranie danych...


    3.
    Pobieranie danych...
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.