YOU CAN DANCE 6 - piosenki z programu

1323335373842

Odpowiedzi

  • Pobieranie danych...

    Pewnie się powtórzę, ale bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś zna tytuł piosenki z tła zapowiedzi nagrody - Broadway Dance Center?
    Dziękuję:)
  • jak nazywa się piosenka do której Dominik tanczył w połfinale w solówce?? :))
  • kochani pomóżcie :-(
    Jaki jest wykonawca i tytuł utworu do zapowiedzi solówki Pauliny z ostatniego odcinka. Brzmi coś jak Leona Lewis
    z góry dziękuje za pomoc
  • czy ktoś wie jak się nazywa piosenka do której tańczyła grupa "Dziki Styl Company"?
  • Jaki to kawałek JAK Dominik tańczy w solo ???:face-crying::face-crying:
  • Piosenka, do ktorej tanczyla grupa Dziki Styl Company to Unkle - Eye For An Eye.
  • [link:filesonic.com]
    minuta 48 sekunda 32
    CO TO ZA UTWÓR ???
    POMÓŻCIE :-(
  • solowka dominika co to za kawalek??//////
  • solowka dominika to kawałek Maxwell - This Woman's Work
  • co to za kawalek leciał przed solowka Pauliny (byl zapowiedzia jej solowkI)
  • Dziekuje własnie o to mi chodzilo
  • co to za utwór słychać w tle ??? :face-sad::face-sad::face-sad::face-sad::face-crying::face-crying::face-crying:
    nigdzie mogę tego znaleźć :face-crying::face-crying::face-crying:
    paulina.mp3
  • co to za utwór słychać w tle ??? :face-sad::face-sad::face-sad::face-sad::face-crying::face-crying::face-crying:
    nigdzie nie mogę tego znaleźć :face-crying::face-crying::face-crying:
    paulina2.mp3
  • witam Was serdecznie! Bardzo mi potrzebne tytuły piosenek oraz ich wykonawce do których KUBA tańczył swoje wszystkie solówki we wcześniejszych odcinkach. Ktoś zna??? Bardzo proszę o pomoc. Jest to dla mnie bardzo ważne :(.. Mam nadzieje, że ktoś pomoże...
  • Witam Wszystkich.. Mam takie pytanie nie wiem czy ktoś z Was by akurat pamiętał ten odcinek i wiedział o co mi chodzi.. A mianowicie szukam piosenki do której tańczono normalnie w parach (tytuł jej wyświetlił się na ekranie tv ale za późno szczaiłam ;/ Pamiętam tylko że to była Basemal czy jakoś tak możliwe że coś podobnego :/ ) piosenka była z danceholla i chyba do niej tańczyła ta dziewczyna w kręconych włosach lub Alisa nie jestem pewna. Z góry dzięki za pomoc ;)

    aha i jeszcze nie wiem dokładnie czy to nie był ten odcinek w którym odpadła Alisa z programu :)
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.