PIOSENKA Z 4FUN TV>! POMÓŻCIE.....!

17810121335

Odpowiedzi

  • Dobra, już mam:P trochę pokręciłam z opisem:) to jest Alexis Jordan- good girl
  • HELP !
    Szukam nutki co leci zawsze w reklamie "nie bawisz się nię żyjesz !"
    Tam tak szybko m@&%#n rapuje. Takie jakby troche techno rap cos takiego ..
  • Szukam piosenki leciała dzis na 4fun ok 11:00. W teledysku siewa dziewczyna ubrana w kostium kąpielowy, akcja toczy sie na basenie
  • Szukam piosenki leciała dzis na 4fun ok 11:00. W teledysku siewa dziewczyna ubrana w kostium kąpielowy, akcja toczy sie na basenie

    to samo co wyzej, leciala dzisiaj kolo 21:00.
  • dobra mam
    Pobieranie danych...


    Clokx - Catch Your Fall
  • a ja szukam piosenki z teledyskiem co zwierzeta ruszają głowa do muzyki, konie , psy itp..spiewa ją jakiś m@&%#n, głos troszke znany do tego coolio..pomóżcie..:) to sie dzieje w jakis domu lub cos;D
  • Szukam piosenki która leciała na 4Fun. Tytuł zaczyna się na B.... ale nie wiem co dalej, koleś rapuje w czerwonej czapce i dziewczyna też śpiewa. Wiem że wykonawcami są dwie osoby "feat". Proszę szybką pomoc :)
  • Szukam tytułu piosenki, w której dwie dziewczyny przygotowują się na imprezę, przymierzają stroje kąpielowe, póżniej idą na imprezę. Leci na 4Fun TV wieczorem. Śpiewa jakiś koleś, muza to party disco takie ibizowate.
  • RATUNKU!!w teledysku występuje dużo ludzi głównymi są 2 albo jeden m@&%#n i jedna laska blondynka pamiętajcie to są głowni a potem zrobili jakieś kółko i pokolei wszyscy zaczeli tanczyć na koncu wychodzi jakiś koleś z maską robota na twarzy i zaczyna tanczyć to koniec wiem że leciała dziś rano koło 7.00

    POMÓŻCIE PLISKA:face-plain:
  • Pobieranie danych...
  • szukam piosenki która leci na 4funtv w teledysku śpiewa dziewczyna kręcone brązowe włosy bluza z kapturem śpiewa chyba z jakąś drugą laską
  • Dziś koło 18.20 na 4funtv leciał taki teledysk, gdzie jest facet i dziewczyna, oboje chyba czarni, na początku widzimy kobietę zamkniętą w pomieszczeniu, ma taką maskę z czymś czerwonym na ustach, i takie szkiełka na oczach, potem jest facet który wchodzi do autobusu gdzie pozostali ludzie maja takie same maski jak ta dziewczyna wcześniej, on jedyny jej nie ma, i jak facet zaczyna śpiewać to wyświetlają się obrazy jak na przykład pielgrzymka do czarnego kamienia, atak terrorystyczny na world trade center. Potem tego faceta łapie policja i trafia do więzienia, tam ktoś mu podaje taką naklejkę i on ją przykleja i ucieka z celi, uwalnia tą dziewczynę, na końcu widzimy inną dziewczynę która po zobaczeniu tej naklejki ściąga maskę.
    Trochę chaotycznie opisane, ale może komuś się skojarzy :face-smile:
  • Szukam teledysku w kturym zwrotkę śpiewa facet a refren jakaś babka kturej niema pokazane. W teledysku raz pokazana jest impreza a raz rużne bryki.

    pomóżcie
  • WojnyWWojny Użytkownik
    witam poszukuje piosenka ktora odbywa sie na basenie,sa tam 3 dziewczyny (jedna blondynka spiewa to) i jeden facet skoczek ,po koleii 2 do niego podchodza i prosza by skoczyl a ten skoczek i tak jest z ta bladynka. z gory dzieki
    Podziękował(a) (1)Gość
  • hej. szukam piosenki i jej wykonawcy, piosenka leciała wczoraj na 4fun.tv w weekendzie specjalnym z niegrzecznymi gwiazdami, śpiewa tam jakaś facetka z gościem o carnych włosach i ubranym na czarno, który zabija kobiety zostawiając w ich ustach róże, ostatnia z tych kobiet zabiła.
    prrrrrrrrrosze pomóżcie:face-crying:
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.