piosenka, znany teledysk

poszukuje tytułu / wykonawcy piosenki
opis teledysku: facet ubrany na biało, śpiewa w pomieszczeniu, w innych pomieszczeniach reszta zespołu gra, farba leci na nich ze scian, na różne kolory, koles ciemne krótkie włosy, wytatuowany na rękach. kapela jakas młodsza, nie była chyba jakimś hitem, bo przesluchalem wszysgtkie piosekni zamieszczone na stronie eski rock, byla puszczana miejwiecej w tym samym czasie w esce rock co Anberlin - true faith (okolo rok temu jak mi sie wydaje)

Odpowiedzi

  • Może Green Day, american idiot? Tylko, że tam leci na nich tylko zielona farba...
  • no wlasnie to nie byl green day, piosenka w radiu pojawiła sie dużo później po green dayach
    wokalista na bialo byl ubrany o ile kojarze, mial zdaje sie ze kamizelke od garnituru
    kazdy z muzykow zespolu jakby w osobnym pomieszczeniu byl
  • papciapapcia Użytkownik
    hmmm moze the rasmus- first day of my life
    albo justify
  • jestem w 100% pewna że to Three Days Grace - Break :face-smile:.. zgodnie z opisem;p. wokalista(Adam Gintier) ubrany na biało, każdy z członkó zespołu jest w oddzielnym pomieszczeniu.. no i ta farba ;p.
    a tu teledysk ;p
    Pobieranie danych...
  • dokladnie
    trafione 100%
    jesli jestes z trojmiasta zapraszam na piwo :D
  • no niestety nie.. ale miło mi, że pomogłam;p:face-smile:
  • *

    CommentAuthoradammscousin
    * CommentTime1 dzień temu

    Dzięki
    szukam nazwy piosenki.
    zaczyna się mniej więcej tak.... : tum dum bery cu bam cu barara cu bę bę .....
    i chyba w refrenie jest heartbreaker albo heartbroken nie wiem. szukałam tej piosenki pod tymi nazwami ale nie znalazłam.
    w teledysku tej piosenki uczniowie ubrani są w mundurki tańczą w klasie
    nic wiecej nie pamietam.
    grany był ten teledysk na wszystkich stacjach muzycznych w 2006 lub 2007 lub 2008. zupełnie zapomniałam tytuł. proszę o pomoc ! :)
  • papciapapcia Użytkownik
    T2 feat jodie aysha - heartbroken
  • Proszę o znalezienie utworu z teledyskiem. No to jedziem jest tam kilku ok. 7 kolesi wszyscy ubrani na biało lub na lekki szary , są oni w takim pomieszczeniu na środku pomieszczenia jest taki olbrzymi słup z przyczepionymi platformami oni po drodze to tego pomieszczenia znajdują taki pilot i jak dochadządo tego pomieszczenia to go włączają i zaczyna lecieć piosenka taka bardzo szybka dużo bitu taka bardziej electro
    no i oni wchodzą na te platformy i popisują się kto umie lepiej tańczyć dodam jeszcze że oni na głowie mają takie czapki jak w harrym potterze jest fiara przydziału lytko że białe.Mam 9 lat słuchałem ją gdy miałem 5 podejrzewam że jest ona z ok.1997 - 2004:face-smile:
  • ten anonim wyżej to ja e mail [email protected]
  • h@&e s@&%#$@&#y pedały pedofile
Aby dodać odpowiedź, musisz się zalogować lub zarejestrować.